To twarz Polsatu!

Krzysztof Ibisz pracuje w Polsacie od 22 lat! Tak zmieniał się najpopularniejszy prezenter stacji

2022-12-06 13:58

Krzysztof Ibisz (57 l.) to jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce oraz twarz stacji Polsat. Mężczyzna jest związany z nią już ponad dwóch dekad! Ibisz prowadził w Polsacie niezliczoną liczbę wydarzeń i programów. Sprawdźcie, jak zmienił się na przestrzeni lat!

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce, a także twarz stacji Polsat. Mężczyzna jest z nią związany od 2000 roku, czyli od 22 lat! Na antenie Polsatu prowadził głównie programy rozrywkowe typu reality-show i teleturnieje, na przykład "Grę w ciemno", "Awanturę o kasę", "Rosyjską ruletkę", "Życiową szansę" czy "Bar". Był on również konferansjerem na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez stację, m.in. konkursów Miss Polski i Miss Supranational, festiwali (np. Sopot TOPTrendy Festiwal), programów i koncertów Fundacji Polsat, imprez plenerowych czy koncertów świąteczno-noworocznych. Poza tym Krzysztofa Ibisza mogliśmy zobaczyć w roli prowadzącego talk-show "Zrozumieć kobietę" i "Demakijaż" w Polsat Cafe czy weekendowego wydania programu porannego "Nowy dzień" na antenie Polsat News. Ibisz otrzymał również rolę gospodarza czołowych produkcji Polsatu. Mowa o "Jak oni śpiewają" oraz "Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami".

Paszport Polsatu Krzysztofa Ibisza

Mężczyzna wystawił na licytację swój paszport Polsatu z 1996 roku. Licytacja odbędzie się w specjalnym odcinku "Łowcy skarbów. Kto da więcej", a cały zysk ze sprzedaży tej kultowej książeczki zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat!

Życie prywatne 57-letniego prezentera

Prywatnie 57-letni prezenter Polsatu jest mężem Joanny Ibisz (Kudzbalskiej), którą poślubił w 2021 roku. We wrześniu 2022 roku zakochani powitali na świecie swojego pierwszego syna, Borysa! Krzysztof Ibisz ma również dwóch synów z poprzednich małżeństw: Maksymiliana (23 l.), którego matką jest Anna Zejdler oraz Vincenta (16 l.), owoc miłości z Anną Nowak-Ibisz.

Tak zmieniał się Krzysztof Ibisz przez lata. Zamiast starzeć się - młodnieje!

Dziś trudno wyobrazić sobie stację Polsat bez charyzmatycznego Krzysztofa Ibisza. Poza zapuszczeniem brody, mężczyzna przez ostatnie 22 lata niewiele zmienił w swoim wyglądzie. Nic dziwnego, że jest bohaterem memów internetowych, na których zamiast starzeć się, z biegiem czasu ciągle młodnieje.

Zobaczcie jego zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Lubisz Krzysztofa Ibisza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE