Księżna Kate

i

Autor: fot. Bulls Księżna Kate

Księżna Kate Middleton w czwartej ciąży?!

2018-06-28 9:15

Księżna Kate Middleton jest w czwartej ciąży? Według brytyjskich tabloidów Kate, mimo że w kwietniu urodziła trzeciego potomka rodziny królewskiej, spodziewa się kolejnego dziecka!

Kate Middleton spodziewa się czwartego dziecka? Brytyjskie tabloidy donoszą, że żona księcia Williama jest w kolejnej ciąży! Magazyn "Life&Style Weekly" informuje, że mimo że książę Louis jeszcze nie został ochrzczony, Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka brytyjskiego księcia.

Według magazynu, ma to być córeczka. Kate Middleton podobno marzyła o tym, by księżniczka Charlotte miała siostrę. "Life&Style Weekly" twierdzi również, księżna Kate ma już cierpieć na poranne nudności i... ciążowe zachcianki. Podobno je dużo indyjskiego curry.

Nie wiadomo ile prawdy jest w tej plotce. Magazyn "Life&Style Weekly" już wiele razy donosił o ciąży księżnej. Dotychczas żadna z plotek się nie potwierdziła.

Czytaj: Tajemnice kreacji księżnej Kate. Czy zawsze miała szpilki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE