Księżna Cambridge Kate Middleton

i

Autor: Instagram Księżna Cambridge Kate Middleton

Księżna Kate przeszła metamorfozę. Brytyjki szaleńczo kopiują jej styl

2020-07-14 19:35

Księżna Kate to dla wielu kobiet na całym świecie ikona stylu. Cokolwiek na siebie włoży jest to od razu szeroko komentowane. Fanki wyszukują w sklepach podobne stylizacje. To samo dotyczy jej fryzury. Księżna Cambridge ma do dyspozycji grono doradców i stylistów. Może zmieniać fryzurę kiedy tylko zapragnie. Jak wygląda w nowej odsłonie?

Jerzy Stuhr w szpitalu

38-letnia księżna wygląda kwitnąco. Kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski o jej czwartej ciąży.  Żona księcia Williama jest mamą Jerzego, Karoliny i Ludwika. Wyznała, że w przypadku wszystkich trzech ciąż odczuwała potworne dolegliwości, które uleczyć miała nietypowa metoda.  Jako wierna żona przyszłego władcy, Kate pomaga w pełnieniu królewskich obowiązków. Dziewczyna pochodząca z ludu szybko podbiła serca Brytyjczyków! Odkąd otrzymała królewski tytuł jest na celowniku mediów z całego świata. Jej fanki śledzą każde jej wystąpienie publiczne, a dokładnie to, co ma na sobie. Kate musi dbać o swój wizerunek. Teraz postanowiła odświeżyć fryzurę. Jako członkini rodziny królewskiej nie może sobie pozwolić na ekstrawagancką metamorfozę. Musi wyglądać schludnie i skromnie. Pojawiła się na inauguracji Tiny Happy People - inicjatywy edukacyjnej BBC. Wyglądała świeżo i promiennie. To zasługa jej zwiewnej sukienki oraz fryzury. Księżna wystąpiła w lekko rozjaśnionych i cieniowanych włosach. 

ZOBACZ:Zabawny konflikt Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie uwierzysz, o co poszło!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE