Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan odkryła, dlaczego przestała być ulubienicą Polaków! Tak szczerego wyznania nikt się nie spodziwał

2021-03-24 5:30

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) to aktorka, która widzom dała się poznać przede wszystkim jako gwiazda kultowej sagi rodziny Mostowiaków - "M jak miłość". Jednak w ostatnim czasie to jej wakacje na gorącym Zanzibarze wzbudziły największe emocje. Aktorka wyjechała z Polski wraz z całą swoją rodziną, w tym - z urodzonym kilka miesięcy wcześniej synkiem. Od pewnego czasu gwiazda przestała być ulubienicą fanów!

Barbara Kurdej-Szatan wzbudza różne reakcje wśród widzów. Ostatnio internauci skrytykowali byłą gwiazdę "M jak miłość" za jedno ze zdjęć z wakacji! Zanzibarskie fotografie sprawiły, że na aktorkę wylała się fala krytyki, a całą sytuację bacznie śledziły media. Kurdej-Szatan wystąpiła w ostatnim odcinku show stacji TVN "Kuba Wojewódzki", gdzie wyznała, że nie jest już ulubienicą Polaków!

Sprawdź to: Basia Kurdej-Szatan pokazała GŁĘBOKI dekolt. Co za widok, zobaczcie te skarby [FOTO]

Polacy jej nie lubią!

Aktorka stwierdziła stanowczo, że BYŁA, ale na pewno już nie jest, ulubienicą Polski. Co, jej zdaniem, było powodem tak ogromnej zmiany wśród fanów? Okazało się, że zdaniem gwiazdy, za bardzo przejmuje się tym, co pojawia się w komentarzach na profilu. - Zawsze byłam dość impulsywna. Czasem po prostu, niestety, nie panuję nad sobą - wyznała szczerze. Aktorka prawdopodobnie odnosiła się między innymi do dość emocjonalnej reakcji na niezadowolenie fanów, wywołane wspomnianym wcześniej zdjęciem z Zanzibaru.

Sprawdź to: Rozpięta koszula i zmysłowa bielizna. Ogień w małżeństwie Kurdej-Szatan. Uwodzą na Walentynki

Mucha śpiewała jej pod oknem

Co więcej, w wywiadzie pojawił się temat porodu ostatniego dziecka Kurdej-Szatan. Aktorka przyznała, że rodziła w publicznym szpitalu. Jednak to, co wydarzyło się pod jego oknami zszokowało! Podczas porodu śpiewała jej sama Anna Mucha! - To było cudowne. [...] Nawet mieli pochodnie i gitarę! - wyznała Basia. - Śpiewali "Sto lat" i arie operowe. Wojewódzki nie mógł tego zostawić bez komentarza  - Ja wiem jak Anka śpiewa i bym się nie urodził! - zripostował.

Zobacz to: Milionerzy: Początki ludzkiego życia nie takie oczywiste! Uczestnik nie zdążył się rozpędzić, a musiał opuścić studio

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany