Kurdej-Szatan powiedziała prawdę o byłym Wojciechowskiej! W ogóle się nie kryła

2022-02-07 5:43
Kurdej-Szatan zachwycona Kossakowskim! Połączyła ich wspólna praca
Autor: akpa Kurdej-Szatan zachwycona Kossakowskim! Połączyła ich wspólna praca

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.), mimo negatywnych skutków swojego wpisu o Straży Granicznej, nie poddaje się i ciężko pracuje, aby nie wypaść z rynku. Niedawno usłyszeliśmy, że niebawem zobaczymy ją w nowym programie telewizji TTV – „Project Cupid”. Będzie występować u boku Przemka Kossakowskiego (50 l.), byłego partnera Martyny Wojciechowskiej (48 l.). Aktorka zdradziła nam, co o nim myśli!

Nowy program będzie pokazywał poszukiwania miłości przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Niektórzy zastanawiają się, czy aby dodatkowo Basia nie spotka się z atakami zawistników, którzy twierdzą, iż to tylko ocieplanie wizerunku.

Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego programu, bo jest niezwykle wartościowy. I nie powinien wzbudzać hejtu. Wiem, że było sporo negatywnych komentarzy przed startem programu „Down the road” (prowadził go Kossakowski – red.), a po jego emisji okazało się, że to piękny program, widzowie pokochali jego bohaterów z zespołem Downa – mówi nam była gwiazda „M jak miłość”.

Dramat gwiazdy "M jak miłość". Kazali Barbarze Kurdej-Szatan "Wypie..." z serialu

A jak jej się pracowało z byłym ukochanym znanej podróżniczki i dziennikarki? Aktorka jest nim wprost zachwycona.

– Jak nam się układała współpraca? Bardzo dobrze! Od razu złapaliśmy wspólny język – zdradza nam Basia.

Program trafi na ekrany telewizorów już 13 lutego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE