Gwiazdy zarobiły FORTUNĘ na świętach! Kurdej-Szatan wcale nie była najlepsza

2020-12-29 4:26
ZAJAWKA KROLOWE SWIAT
Autor: Redakcja SE

Boże Narodzenie to czas wydatków – trzeba kupić prezenty i przygotować potrawy dla biesiadników. Są jednak gwiazdy, które w tym okresie zarabiają niemałe pieniądze. Najwięcej zgarnęła Małgorzata Socha (40 l.) – gwiazda serialu „Przyjaciółki”. Za reklamowanie produktów na Instagramie zarobiła ponad 75 tys.!

Z ich zdaniem trzeba się liczyć. Wiedzą, co jest modne i godne polecenia. Pomysły na prezenty reklamowały już od  tygodni – wiadomo, aby zarobić.

W tym roku liderką naszego zestawienia okazała się Małgorzata Socha. Na swoim profilu reklamowała m.in. książkę, golarkę, słodycze, kremy i wybielacz do zębów. Biorąc pod uwagę, że za jeden wpis otrzymuje od 9 do 15 tys. złotych, łatwo policzyć, że wzbogaciła się o 75 tys.!

Trochę mniej, bo 50 tys. zarobiła Barbara Kurdej-Szatan (35 l.). Ona polecała szczoteczki do zębów, zegarki, książkę i gry.

Szczoteczkę reklamowała także Joanna Koroniewska (42 l.) – dodatkowo polecała fanom zabawki, kosmetyki i suplementy diety. Łącznie dało jej to 40 tys. zł!

No i z pewnością spędziły święta bezstresowo.

Julia Wieniawa zarobiła podczas pandemii 1,5 mln zł. Przebiła Rozenek i Sochę?

Małgorzata Socha szaleje na plaży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE