To jest niesamowite

Legendarna Beata z Klanu na pokazie mody! W wieku 52 lat Dorota Naruszewicz wygląda obłędnie

2023-09-12 9:43

Dorota Naruszewicz, czyli Beata z "Klanu", z serialu zniknęła już 11 lat temu. Aktorka usunęła się w cień, ale nie zniknęła zupełnie. Dorota Naruszewicz jest aktywna w mediach społecznościowych, zagrała też m.in. w serialu "Korona królów". Teraz legendarna Beata z "Klanu" pojawiła się na pokazie mody Deni Cler. W wieku 52 lat Dorota Naruszewicz wygląda obłędnie. Zobacz w naszej galerii, jak dziś prezentuje się aktorka i jak zmieniała się od czasów początków emisji serialu "Klan".

Beata z "Klanu" sporo przeszła: rozwód, choroba matki. Świat Doroty Naruszewicz mocno się zmienił

Beata z "Klanu", czyli Dorota Naruszewicz, przeszła do historii TVP. Życie córki Eli i Jerzego było tematem rozmów Polaków w pracy i przy niedzielnych obiadach. Jej zniknięcie z kultowego serialu było szokiem dla fanów. Aktorka sporo przeszła - ma za sobą burzliwy rozwód, przez lata opiekowała się także swoją bardzo chorą na Alzheimera matką. - Została zdiagnozowana pod koniec 2017 roku. Ta wiadomość zmieniła mój świat. Długo nie mogłam się otrząsnąć. Teraz nie ma dnia, żebym o tym nie myślała, nie zastanawiała się, co będzie dalej, bo choroba, choć powoli, to jednak postępuje - zdradziła Dorota Naruszewicz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Później mama aktorki trafiła do domu opieki. Najgorszy czas nadszedł w trakcie pandemii koronawirusa, gdy ośrodek był zamknięty dla gości i Beata z serialu "Klan" nie mogła spotykać się mamą.

Dorota Naruszewicz wygląda obłędnie. 52-letnia Beata z "Klanu" na pokazie Deni Cler

Zawodowo ważnym momentem dla Doroty Naruszewicz był występ w serialu TVP "Korona królów", gdzie aktorka wcieliła się w postać księżnej Julianny twerskiej, matki króla Władysława Jagiełły. Trzy lata temu internet zapłonął po tym, gdy Beata z "Klanu" wrzuciła do sieci swoje gorące fotki. Użytkownicy Instagrama zastanawiali się wówczas, czy Dorota Naruszewicz ma na sobie majtki! Tym razem na pokazie mody Deni Cler aktorka wystąpiła kompletnie ubrana. W takim wydaniu jednak także wyglądała obłędnie. "Ślicznie wyglądasz, Dorotka" - skomentowała na Instagramie Barbara Bursztynowicz, serialowa mama Beaty z "Klanu". "Piękna", Ślicznie", Przepięknie" - zachwycali się inni internauci. W naszej galerii prezentujemy, jak legendarna Beata z "Klanu" zmieniła się przez lata. Na dziewiątym slajdzie zobaczysz zdjęcie 52-letniej Doroty Naruszewicz z pokazu mody Deni Cler. 

Barbara Bursztynowicz: Gwiazda „Klanu” nagrywa męża i publikuje w sieci filmiki!