Jan Nowicki, Łukasz Nowicki

i

Autor: AKPA / Gałązka, Kurnikowski

Wpisy rozdzierają serca

Łukasz Nowicki milczy, fani bombardują go wiadomościami. "Kochałam się w pana tacie"

2022-12-07 17:50

Jan Nowicki nie żyje (+83 l.). Śmierć wybitnego aktora jest szokiem dla każdego, jednak najbardziej cierpi jego syn. Łukasz Nowicki milczy i nie zdecydował się na opublikowanie żadnego żałobnego wpisu, ale jego wcześniejszy post licznie komentują internauci. "Kochałam się w pana tacie jako młoda dziewczyna" - czytamy.

Jan Nowicki, który w ostatnim czasie nie chorował, co więcej, w miniony weekend był obecny na spotkaniu w Komendzie Wojewódzka PSP w Toruniu, zmarł niespodziewanie w swoim domu w nocy z 6 na 7 grudnia 2022 roku. Aktora pożegnało już wielu fanów, publikując pełne żalu komentarze w sieci. Na wyjątkowy wpis zdecydowała się również była synowa mężczyzny, Halina Mlynkova (45 l.), która nawet po rozstaniu z Łukaszem Nowickim pozostała z teściem w znakomitych stosunkach. Syn aktora natomiast nadal milczy, choć pod jego ostatnim wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia.

Łukasz Nowicki milczy, fani bombardują go wiadomościami. "Kochałam się w pana tacie"

Obserwatorzy Łukasza Nowickiego złożyli aktorowi kondolencje z powodu straty ojca.

- Panie Łukaszu, uwielbiam pana, ten kontakt z ludźmi w czasie "Postaw na milion" powinien być wzorcem, ale dzisiejsza wiadomość o śmierci pana Jana złamała mi serce. Kochałam się w nim jako młoda dziewczyna i pozostało mi to do dziś! Pozostanie w naszych sercach na zawsze.

- Wielki Szu... Będzie nam go brakowało. Najszczersze kondolencje, panie Łukaszu, z powodu śmierci taty.

- Proszę przyjąć Panie Łukaszu najszczersze wyrazy współczucia.

W momencie śmierci Jana Nowickiego, jak wynika z instagramowego posta, Łukasz Nowicki przebywał nad polskim morzem. Wpis, w którym prezenter nie mógł nachwalić się klimatu, w jakim przyszło mu spędzić kilka ostatnich dni, nie wskazywał na tragiczne wiadomości, jakie nadeszły kilka godzin później.

Sonda
Czy akceptujesz śmierć?
Nasi Partnerzy polecają