Jak dwie krople wody

Łukasz Nowicki to skóra zdjęta z ojca. Tak wyglądał Jan Nowicki, gdy miał 40 lat

2022-12-08 17:19

Jan Nowicki (+83 l.) miał dwoje dzieci - syna Łukasza, który był owocem jego związku z Barbarą Sobottą, oraz córkę Sajanę, którą urodziła mu Irena Paszyn. Syn Jana Nowickiego poszedł w jego ślady i został aktorem. Łączy ich jednak nie tylko zawód... Zobaczcie, jak wyglądał w młodości Jan Nowicki. Podobieństwo Łukasza Nowickiego do taty jest uderzające.

Jan Nowicki nie żyje - ta wiadomość wstrząsnęła nie tylko przedstawicielami środowisk kultury i fanami aktora, ale przede wszystkim jego najbliższymi. Media poinformowały o śmierci aktora 7 grudnia. Jak udało nam się ustalić, artyście do ostatnich chwil towarzyszyła żona. Prawdopodobną przyczyną śmierci Jana Nowickiego był zawał. 

Artystę pożegnała m.in. była synowa, Halina Mlynkova, która zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis rozpoczynający się słowami "Ach, Tato", a także syn, Łukasz Nowicki (49 l.), który jest owocem związku "Wielkiego Szu" z Barbarą Sobottą. 

Tak wyglądał Jan Nowicki, gdy miał 40 lat. Łukasz Nowicki jest uderzająco podobny do taty

Łukasz Nowicki to aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, a także dziennikarz i prezenter telewizyjny. Mężczyzna poszedł w ślady taty, Jana Nowickiego - w 1998 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a dwa lata później zaliczył debiut na deskach stołecznego Teatru Ateneum. 

Prywatnie Łukasz Nowicki do 2012 roku był mężem Haliny Mlynkovej, z którą doczekał się syna Piotra, a w 2016 roku poślubił Olgę Paszkowską, z którą ma córkę Józefinę. 

Z Janem Nowickim łączyły go nie tylko więzy krwi, ale i ogromne podobieństwo. Wystarczy spojrzeć, jak w młodości wyglądał ojciec Łukasza Nowickiego, by dostrzec ich liczne wspólne cechy. 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Jana Nowickiego z młodości oraz fotografie jego syna, Łukasza Nowickiego:

Sonda
Czy uważasz, że Jan Nowicki był dobrym aktorem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany