Macademian Girl pod ostrzałem. Stanowski stracił panowanie nad sobą

i

Autor: instagram/@ tamaragonzalezperea, @krzysztof.stanowski Macademian Girl pod ostrzałem. Stanowski stracił panowanie nad sobą

Ostre słowa

Macademian Girl pod ostrzałem. Stanowski stracił panowanie nad sobą! Nazwał celebrytkę "wyłudzaczką pieniędzy"

2022-08-10 18:50

Tamara Gonzalez Perea (33 l.), znana jako Macedemian Girl, w ostatnim czasie znalazła się w ogniu krytyki. Teraz jej kontrowersyjne działania w sieci skomentował dziennikarz Krzysztof Stanowski (40 l.). Nie przebierał w słowach, nazwał ją m.in. "złodziejką" i "prymitywną naciągarą".

Tamara Gonzalez Perea to celebrytka znana pod pseudonimem Macademian Girl. Popularność zdobyła jeszcze jako blogerka modowa, następnie pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" i "Tańcu z gwiazdami", a później słuch o niej zaginął. Macademian Girl postawiła na rozwój osobisty. Następnie celebrytka postanowiła prowadzić warsztaty o tej tematyce dla innych kobiet, okrzyknęła się również mianem "terapeutki uzdrawiania dźwiękiem". 

Jej występ w "Sprawie dla reportera" wywołał niemałe kontrowersje. Zapomniana celebrytka pojawiła się tam jako ekspertka. W odcinku "Sprawy dla reportera" z Macademian Girl wystąpiła 39-latka po udarze mózgu. Tamara Gonzalez Perea przedstawiła się jako "terapeutka ustawień systemowych, praktyk totalnej biologii, soul coach, terapeutka uzdrawiania dźwiękiem". Później pokazała próbkę swoich umiejętności, co zaszokowało internautów. Ci bardzo szybko zauważyli, że Macademian Girl prowadzi sklep internetowy z produktami o "magicznych właściwościach", które kosztują majątek... Łudząco podobne przedmioty można znaleźć w innych sklepach za zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Opinia publiczna nie pozostawiła suchej nitki na Macademian Girl. Teraz do sprawy włączył się także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który ocenił prowadzoną przez celebrytką działalność jako nieetyczną. W najnowszym odcinku programu "Dziennikarskie zero" nie powstrzymał się od niewybrednych komentarzy pod adresem Gonzalez Perei, zarzucając jej żerowanie na ludzkiej naiwności. 

W ramach wprowadzenia Krzysztof Stanowski opowiedział o tym, co robi Macademian Girl. Po przedstawieniu jej działalności nie powstrzymał się od obszernego komentarza na temat praktyk stosowanych przez Gonzalez Pereę. 

Jesteś złodziejką. Tamara, jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy. Jesteś prymitywną naciągarą. Jesteś wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi, rozumiesz? To od oglądania ciebie można dostać raka. Najlepsze zapobieganie temu, żeby nie dostać raka, to jest nieoglądanie ciebie i niekupowanie Twoich produktów. Gdyby z twojej czaszki wyjąć mózg i zostawić samą czaszkę, to organizm samoistnie by się oczyścił i radziłby sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w pierdlu - mówił wzburzony Krzysztof Stanowski.

Wy również uważacie działalność Macademian Girl za szkodliwą i nieetyczną, czy nie widzicie w tym nic złego?

Sonda
Medycyna niekonwencjonalna: jesteś za czy przeciw?
Macademian Girl komentuje ZWOLNIENIE z TVP! Vlog Ewy Wąsikowskiej