Mamy zdjęcia!

Tak teraz wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego. Ale z nich przystojne byki!

2023-08-21 10:07

Maciej Kurzajewski obecnie przeżywa drugą młodość i kwitnie w związku z Katarzyna Cichopek, z którą jest zaręczony. Gwiazdor TVP nie zapomina jednak o swoich dzieciach z małżeństwa z Pauliną Smaszcz. Właśnie pokazał piękną fotkę ze swoimi dwoma synami. Ale z nich byki! Jeden ma już 26 lat, a drugi 17. Maciej Kurzajewski pęka z dumy. Chłopaki wyrosły na niezłych przystojniaków.

Maciej Kurzajewski dzieci i wnuczka. Chłopaki wyrosły na przystojniaków

Maciej Kurzajewski ostatnio zajmował się przede wszystkim wypoczynkiem. Prezenter TVP razem ze swoją narzeczoną Kasią Cichopek relaksował się nad Morzem Śródziemnym. Teraz dziennikarz zamieścił na Instagramie zdjęcia z dwoma synami (Franciszkiem i Julianem) i malutką wnuczką, która przyszła na świat 3 marca. - Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!! - szalał z radości Maciej Kurzajewski. Wnuczka ma już zatem niemal pół roku. Internauci są zachwyceni zdjęciem prezentera z synami. Chłopaki wyrosły na bardzo przystojnych byków. - Piękny widok Ojca z synami i wnusią. Brawo! - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Spojrzenia w dobrą przyszłość, bez odwracania się za siebie. Nie potrzeba wyciągać starych zdjęć z szuflady skoro tak piękne jest tu i teraz - skomentowała inna Internautka.

Maciej Kurzajewski - rozwód z Pauliną Smaszcz i zaręczyny z Kasią Cichopek

Maciej Kurzajewski wziął ślub z Pauliną Smaszcz w 1996 roku. Rok później na świat przyszedł Franciszek. W 2006 roku urodził się natomiast drugi syn prezentera TVP - Julian.  O tym, jak chłopaki znieśli rozwód rodziców, opowiadała Paulina Smaszcz w rozmowie z "Vivą". - Razem im powiedzieliśmy. Franek, nasz starszy syn, pomógł nam przekazać to młodszemu. Niesamowite, jakie dzieci są mądre. Przyjęły to ze spokojem, tylko zapytały: "Powiedzcie, jak teraz będzie - zdradziła była żona Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz obecnie związany jest z Katarzyną Cichopek. Para zaręczyła się pod koniec 2022 roku.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Macieja Kurzajewskiego z synami

Maciej Kurzajewski: Wnuczka pogodzi prezentera i jego byłą żonę Paulinę Smaszcz?