Musiał znów się zakochać

i

Autor: papara18 Musiał znów się zakochać

Tak kocha Maciej Musiał. Gorące czułości na dworcu! Wiemy, kim jest ta dziewczyna! [ZDJĘCIA]

2021-01-30 6:00

Choć na termometrach temperatury poniżej zera, patrząc na te zdjęcia od razu robi się cieplej. Maciek Musiał też nie może narzekać na chłód, bo, jak widać, rozgrzewa go gorące uczucie. Aktor został właśnie przyłapany na czułościach na Dworcu Centralnym w Warszawie. Odprowadził na pociąg atrakcyjną brunetkę, a potem długo i namiętnie się z nią żegnał. W tym celu musiał zdjąć maseczkę, ale... miłość mu wszystko wybaczy! 

Choć ubolewa nad tym damska (i nie tylko) część naszej redakcji, wcale nie jesteśmy zdziwieni, że tak atrakcyjny i zdolny kawaler w końcu ma dziewczynę. On po prostu musiał się zakochać! Kilka dni temu, w sobotnie popołudnie Maciek pojawił się na dworcu w centrum Warszawy. Odprowadzał tam śliczną dziewczynę.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Dowborów. Kupili dom w górach, teraz tracą fortunę. Mamy zdjęcia ze środka domu

Jak przystało na dżentelmena, którym niewątpliwie jest młody aktor, niósł walizkę towarzyszki. Dbał o jej komfort przed podróżą, więc masował ją w dworcowym sklepie, a potem czule żegnał. Maciek wręcz nie chciał jej puścić. Gdy wsiadła do pociągu, wszedł tam za nią i skradł jeszcze jednego całusa. A ona nie pozostała mu dłużna i złożyła pocałunki na szyi i policzku aktora.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę. Wiemy, kim jest!

Kim jest ta tajemnicza brunetka? Młoda, elegancka dziewczyna o imieniu Ola trzyma się z daleka od show-biznesu. Razem z Maćkiem nie chcą się jeszcze afiszować. Ale, jak widać, to uczucie jest silniejsze od nich.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Kożuchowska. Tego się po niej nie spodziewaliśmy. Będziecie zaskoczeni. ZDJĘCIA