Maciej Musiał zrobił to Stuhrowi. Takiego ciosu się nie spodziewał

2021-07-27 16:03
Maciej Stuhr, Maciej Musiał
Autor: POLSAT

Kiedyś był jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Ale te czasy ma już za sobą. Maciej Stuhr (46 l.) ustępuje miejsca młodszemu od siebie o dwadzieścia lat Maćkowi Musiałowi (26 l.). Gwiazdor „Rodzinki.pl” zagra główną rolę w kontynuacji kultowej polskiej komedii „Fuks”, dzięki której swoją karierę filmową rozpoczął Stuhr.

Pierwszy „Fuks” trafił do kin dwadzieścia dwa lata temu i stał się przepustką do kariery dla nieznanego wówczas Macieja Stuhra. Po roli przebiegłego nastolatka Aleksa Bagińskiego aktor pojawiał się w kolejnych filmowych hitach takich jak „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy „Testosteron”. Niestety głośne pierwszoplanowe role to już historia. Maciej musi pogodzić się z faktem, że młodsi koledzy depczą mu po piętach. Ma już swoje lata i główne role nie będą przychodziły tak łatwo jak dawniej. Przekonał się o tym właśnie teraz, kiedy to musiał ustąpić miejsca Maćkowi Musiałowi. To właśnie on w drugiej części „Fuksa" przejmie rolę młodego gniewnego, który będzie pakował się w tarapaty i usiłował zdobyć serce pięknej kobiety. Stuhr natomiast zagra jego ojca. Oprócz Musiała i Stuhra w filmie, który do kin trafi w przyszłym roku, zobaczymy: Janusza Gajosa (82 l.), Katarzynę Sawczuk (24 l.), Sonię Bohosiewicz (46 l.) oraz Paulinę Gałązkę (32 l.). 

ZOBACZ: Połomskiemu emerytura nie starcza na dom opieki. Ile dostaje?

Uczestniczki "40 kontra 20" zdradzają kulisy show. Kamery były nawet w toalecie

Najlepsze polskie komedie. Bawią do łez, ale czy wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 10
Główny bohater filmu "Chłopaki nie płaczą" przyjaźni się z...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE