Maciej Stuhr apeluje o pomoc dla bliskiej mu osoby. Sytuacja jest bardzo zła! "Przerzuty do kości"

2023-09-25 19:08

Maciej Stuhr pilnie poprosił na swoich mediach społecznościowych o pomoc dla bliskiej mu osoby. Mówi, że liczy się każda złotówka. Nowotwór nazwał jako najokrutniejszą chorobę, jaką można sobie wyobrazić. Choroba nie daje za wygraną i niezwłocznie potrzebna jest pomoc.

Maciej Stuhr

i

Autor: AKPA Maciej Stuhr poprowadzi polski odpowiednik francuskiego programu "The A Talk"

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów.  Niedawno zagrał w głośnym filmie Agnieszki Holland "Zielona Granica", który pokazuje historię uchodźców na polsko-białoruskiej granicy, od września można również oglądać serial "Belfer", gdzie gra główną rolę. Aktor jest także zaangażowany w sprawy społeczne i nigdy nie jest obojętny, gdy dzieje się coś niedobrego. Kilka dni temu na swoim Instagramie poprosił o pomoc dla swojej przyjaciółki, która walczy z chorobą nowotworową.

Maciej Stuhr prosi o pomoc dla przyjaciółki. Walczy z nowotworem

Aktor zaapelował do fanów o pomoc dla jego przyjaciółki z dzieciństwa, Agaty. Kobieta walczy ze złośliwym rakiem śluzówki nosa, z przerzutami do kości.

- Moja przyjaciółka bardzo potrzebuje naszej pomocy. Jest w bardzo, bardzo trudnym stanie. Ma raka śluzówki nosa z przerzutami do kości. Nos ma amputowany oraz fragment czoła. Jest z nią bardzo źle. Ma dwójkę dzieci. Jest z nimi sama w Wiedniu.

Jego przyjaciółkę czeka kolejna ciężka operacja. Jak sam powiedział, potrzebna jest każda złotówka.

- Teraz [Agata] zbiera się do kolejnej, bardzo trudnej operacji. Potrzebna jest każda złotóweczka, którą możecie wpłacić.

Zobacz poniższą galerię

Maciej Stuhr: Mój tata jest na OIOM-ie