Maffashion,Nieścior, Rubik

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Maffashion,Nieścior, Rubik

Zgadzacie się z jej słowami?

Maffashion broni Anję Rubik. Co sądzi o zwyciężczyni "Top Model"?

2022-12-09 13:20

Podczas finału 11. edycji "Top Model" słowa Anji Rubik (39 l.) wywołały sporą burzę w mediach. Modelka stwierdziła, że zwyciężczyni Klaudia nie zrobi kariery w modelingu. Wiele osób jest oburzonych takim komentarzem Rubik. Są jednak też takie, które zgadzają się z supermodelką. Wśród nich znalazła się Maffashion (35 l.).

Za nami finał 11. edycji Top Model. Zwyciężczynią została Klaudia Nieścior. Jednak zanim ogłoszono werdykt widzów, w połowie odcinka na żywo, głos zabrała Anja Rubik. Modelka została zaproszona jako gość specjalny i zasiadła w jury. Uznała, że Klaudia nie zrobi kariery w modelingu. - Muszę być brutalnie szczera: widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody - wprost oceniła Anja Rubik. Po tych słowach zawrzało. Wielu uważa, że były zbyt ostre.

Maffashion broni Anji Rubik

Głos w sprawie postanowiła zabrać Maffashion. Blogerka modowa uważa, że Anja Rubik miała prawo w ten sposób wypowiedzieć się na temat Klaudii, bo jest świetną ekspertką w dziedzinie mody. 

"Moją faworytką do wygranej była Natalia Woś. Chętnie będę śledzić przebieg jej dalszej kariery. Mam nadzieję, zawiązanej z modą, bo dziewczyna ma warunki. Podpisuję się też pod opinią Anji Rubik. Oczywiście trzymam mocno kciuki za wszystkie 3 finalistki i za resztę uczestników programu. Niech im się wiedzie w życiowych decyzjach. Do przodu!!!", zaczęła swój wpis na Instagramie i dodała:

"Nie każda influ może być np. supermodelką, a nawet modelką. Modelki, które w ogóle nie chodzą po wybiegach i nie mają styczności z "dużym" światem mody, nie będą Top Modelkami, a już na pewno nie zostaną ogłoszone supermodelkami. Co warto podkreślić: do rangi supermodelek zaliczona jest wyżej wspomniana Anja, mimo iż nie jest ze "starej gwardii"".

Sonda
Podobał Ci się finał 11. edycji "Top Model"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany