Tłumy w domu gwiazdy

Ekstrawagancka impreza Magdy Gessler. Jeden z gości przyszedł... w firance. Co tam się działo?! [ZDJĘCIA]

2023-07-10 4:30

Magda Gessler dziś skończyła 70 lat! Z tej okazji ukochane dzieci - Lara Gessler (34 l.) i Tadeusz Müller (40 l.) - wyprawiły wielką fetę w rezydencji gwiazdy w podwarszawskich Łomiankach. Nie zabrakło rodziny oraz znanych gości. Magda Gessler zatańczyła dla gości, jej córka zaprezentowała się w prześwitującej sukience, a jeden z gości... Zobaczcie nasze zdjęcia.

Ekstrawagancka impreza Magdy Gessler. Jeden z gości przyszedł... w firance. Co tam się działo?! [ZDJĘCIA]

Ten dzień i tę noc Magda Gessler z pewnością zapamięta na długo. Co tam się działo! Tańce, hulanki, swawole do muzyki na żywo i gigantyczny tort w maki, ale w końcu nie codziennie kończy się 70 lat. Gwiazda TVN doskonale bawiła się na przyjęciu niespodziance zorganizowanym przez ukochane dzieci, a „Sto lat” przybyli jej zaśpiewać przyjaciele z show-biznesu, m.in.: Mateusz Gessler (43 l.) z żoną, a jeden z gości wysiadł z taksówki owinięty firanką, Mateusz Hładki (37 l.), Jakub Kosel (31 l.) i Ciocia Lifstyle. Wpadł też znany z hitowego programu "Tok-Szok" dziennikarz Jacek Żakowski.

Magda Gessler wygłosiła przemówienie na swoich urodzinach!

Magda Gessler doceniła trud swoich dzieci w przygotowaniu przyjęcia. - Jak dobrze mieć córkę i syna i nie trzeba o niczym myśleć, bo wiadomo, że wymyślą to lepiej od ciebie - mówiła restauratorka podczas toastu na urodzinowym garden party. Wszystko wyglądało jak w bajce, a goście toczyli długie rozmowy do białego rana. Niektórzy relaksowali się przy fajce wodnej, inni w licznych altanach.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała impreza Magdy Gessler. Niektóre zdjęcia szokują!

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Sonda
Oglądasz programy Magdy Gessler?
Listen on Spreaker.