Magda Gessler nie oszczędzała na prezencie ślubnym dla syna!

i

Autor: AKPA

Była hojna!

Magda Gessler nie oszczędzała na prezencie ślubnym dla syna! Wydała krocie na wyjątkowy podarunek

2022-08-30 13:35

Magda Gessler (69 l.) w czerwcu 2022 roku bawiła się na weselu syna. Tadeusz Müller (39 l.) poślubił wybrankę swojego serca, Małgorzatę Downar. W rozmowie z mediami słynna restauratorka zdradziła, jak wyglądała uroczystość i jaki prezent wręczyła nowożeńcom. Nie oszczędzała na tym podarku!

Magda Gessler to jedna z twarzy stacji TVN oraz wielka gwiazda polskiego show-biznesu. Legendarna restauratorka skradła serca widzów prowadzonym przez siebie show "Kuchenne rewolucje". Jej nazwiskiem sygnowane są restauracje w całej Polsce. Jest również właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu lokali. Magda Gessler doczekała się dwójki dzieci: Tadeusza (39 l.) ze związku z Volkhartem Müllerem oraz Aleksandry Lary (33 l.), która jest owocem miłości z Piotrem Gesslerem. Zarówno córka, jak i syn, poszli w ślady sławnej mamy i spełniają się jako restauratorzy.

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

W czerwcu 2022 roku Tadeusz poślubił wybrankę swojego serca, Małgorzatę Downar. Uroczystość odbyła się na największym w Polsce żaglowcu śródlądowy "Chopin", który ma prawie 41 metrów długości. Młoda para oraz goście wypłynęli na Jezioro Mikołajskie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Magda Gessler rozpływała się nad synem oraz jego żoną.

Muszę powiedzieć, że lepiej się nie bawiłam nigdy. To wesele było wspaniałe. Jestem ogromnie dumna z Tadeusza i Małgorzaty, ponieważ to jest taka para, która jest dla siebie z powodu wielkiej miłości, szacunku do siebie, wzajemnej wiedzy. Rzadko się zdarzają młodzi ludzie, którzy łączą się na zasadzie pokrewieństw dusz i wrażliwości - cytuje słynną restauratorkę Jastrząb Post.

Magda Gessler zdradziła również, jaki prezent wręczyła wręczyła swojemu synowi i jego żonie. Gwiazda nie szczędziła pieniędzy i wykupiła dla nich podróż poślubną do Tajlandii. O takim prezencie marzy wielu nowożeńców!

Zobacz zdjęcia ze ślubu syna Magdy Gessler w naszej galerii!

Sonda
Czy podróż do dobry pomysł na prezent ślubny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany