Nowa para w show-biznesie?

Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi spędziła noc z gwiazdorem „M jak miłość”. Już zapomniała o narzeczonym?

2023-08-09 14:45

Lato sprzyja randkom i wszelkim spotkaniom towarzyskim. Tak szczęśliwej Magdy Narożnej (35 l.) dawno nie widzieliśmy. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi doskonale bawiła się na kolacji ze znanym z seriali „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz” czy „Leśniczówka” Pawłem Góralem (34 l.). Celebryci miło spędzali ze sobą czas do późnych godzin wieczornych. Czyżby piosenkarka już zapomniała o narzeczonym, który utknął na Islandii?

Magdalena Narożna i Paweł Góral – przyjaźń czy kochanie? Artyści coraz częściej są widywani razem w miejscach publicznych. Wiosną pojawili się razem na evencie Karoliny Pilarczyk, a w social mediach pełno ich wspólnych fotek. Na każdym ze zdjęć wyglądają na zadowolonych. Widać, że bardzo się lubią. Ostatnio spędzili długi wieczór w swoim towarzystwie w jednej z modnych restauracji w stolicy, a później odjechali razem. Delektowali się specjałami kuchni, częstując się nawzajem smakołykami. Nie ma wątpliwości, że byli w dobrych humorach. Na twarzy Magdy malował się piękny szczery uśmiech. Czyżby to dobry wpływ jej towarzysza?

Magda Narożna przed spotkaniem z Góralem zrobiła się na bóstwo!

Gwiazda disco polo wcześniej odwiedziła salon piękności, gdzie zrobiła się na bóstwo. Artystka stara się czerpać z życia pełnymi garściami. A czy ukochanego Krzysztofa zamieniła na przystojnego aktora? Niedawno media rozpisywały się, że narzeczony Magdy, z którym była wręcz nierozłączna, nieprędko opuści Islandię. Będzie tam musiał spędzić jeszcze długie miesiąca, a może nawet i lata. Sama Magda w tym temacie milczy. W kwestii relacji z Pawłem - jeszcze do niedawna oboje zapewniali, że to tylko przyjaźń.

Zobaczcie jak wyglądał wspólny wieczór Magdy Narożnej i Pawła Górala!

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM
Sonda
Podoba Ci się nowosć zespołu Piękni i Młodzi z Magdą Narożną pod tytułem "Czułe słowa"?
Listen on Spreaker.