Magdalena Lubacz

i

Autor: X-news Magdalena Lubacz

Magdalena Lubacz wygrała "Projekt Lady 3"!

2018-08-06 22:25

Magdalena Lubacz wygrała trzecią edycję programu "Projekt Lady 3"! Za nami niezwykle emocjonujący finał. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku tej edycji? Sprawdźcie!

Za nami emocjonujący finał programu "Projekt Lady 3". Trzy uczestniczki: Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz i Agnieszka Koszelak walczyły o tytuł pierwszej damy "Projektu Lady 3".

W finałowym odcinku każda z dziewcząt zatańczyła walca wiedeńskiego. Następnie wszystkie wygłosiły końcowe przemowy. Magda podziękowała mentorkom za wszystkie lekcje, a rodzinie za wsparcie. Sandra powiedziała, że jest silną kobietą, która chce być w życiu kimś. Agnieszka oznajmiła, że jest z siebie bardzo dumna, dalej już zajść nie mogłam. - Wszystkich was kocham i tak się cieszę, że tu jestem - powiedziała.

Po ostatecznych obradach mentorki doszły do wniosku, że tytuł pierwszej damy "Projektu Lady 3" przypadnie Magdalenie Lubacz! Tym samym uczestniczka wygrała nie tylko całą trzecią edycję programu, ale również trzymiesięcznie stypendium językowe w szkole w Oxfordzie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany