Magda Łucyan znana z TVN przeszła przez męki

i

Autor: Ola Skowron/Dzień Dobry TVN/East News Magda Łucyan znana z TVN przeszła przez męki

Urocze maleństwo

Gwiazda TVN urodziła! Nagle pochwaliła się zdjęciem dziecka w sieci. Gratulacje!

2023-02-13 19:36

Magdalena Łucyan (32 l.), gwiazda telewizji TVN, urodziła! Dziennikarka nagle pochwaliła się zdjęciem dziecka w sieci, a konkretnie na Instagramie. Co za urocze maleństwo! Ludzie wysyłają mnóstwo pozytywnej energii i składają Magdzie gratulacje oraz życzenia zdrowia. Mamy zdjęcie, zobaczcie sami.

Magdalena Łucyan to młoda gwiazda TVN-u, która już zyskała dużą sympatię widzów, śledzących jej poczynania w mediach społecznościowych. Dziennikarka pierwsze praktyki odbywała w wieku 16 lat w Radiu Zet, a w 2010 roku, zaraz po maturze, podjęła pracę jako reporterka. Od 2012 roku pracuje w "Faktach TVN", gdzie była najmłodszą reporterką. Zadebiutowała na antenie 7 lipca 2013 roku. To absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz autorka cyklów programów telewizyjnych – rozmów ze świadkami historii najnowszej. Prywatnie: szczęśliwa mama! Łucyan niedawno chwaliła się, że jest w ciąży, a teraz wrzuciła do sieci zdjęcie, które zdradza, że urodziła maluszka.

Gwiazda TVN urodziła! Nagle pochwaliła się zdjęciem dziecka w sieci. Gratulacje!

Magdalena Łucyan z TVN-u wrzuciła na Instagrama zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka. Widzimy jej dłoń, dotykającą dwóch uroczych, maleńkich stópek.

"Mała T.", podpisała krótko Magda Łucyan.

W komentarzach fala pozytywnej energii. "Gratulacje", "wszystkiego najwspanialszego dla was", "mnóstwo zdrowia", "przepięknie", czytamy w licznych komentarzach. Poniżej zobaczycie post, jaki Magda Łucyan zamieściła na Instagramie.

Zobacz również galerię zdjęć: Magda Łucyan znana z TVN przeszła przez męki

Sonda
Czy TVN jest obiektywną stacją?
Młode aktorki i gwiazdy show TVP, TVN i Polsatu. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany