Maja Ostaszewska nie zna smaku kiełbasy! Jadłospis aktorki może szokować

2021-09-24 5:02
Maja Ostaszewska nie zna smaku kiełbasy!
Autor: AKPA Aktorka od urodzenia nie je mięsa

Maja Ostaszewska (49 l.) żyje w zgodzie z naturą. Jak wyznała - jest drugim pokoleniem w swojej rodzinie, które nie je mięsa. - Moi rodzice podjęli taką decyzję ze względów etycznych. Nie chcieli przyczyniać się do zadawania cierpienia zwierzętom - czytamy w rozmowie z Viva.pl. Ona sama nie zna smaku kiełbasy, czy schabowego.

- Moja droga ku świadomości proekologicznej zaczęła się od uwrażliwieniu na zwierzęta. Mam to szczęście, że jestem drugim pokoleniem niejedzącym mięsa. Moi rodzice podjęli taką decyzję ze względów etycznych. Nie chcieli przyczyniać się do zadawania cierpienia zwierzętom - zdradza Maja Ostaszewska. Aktorka, którą możemy oglądać teraz w filmie "Teściowie" zapewnia, że smak mięsa jest jej obcy. - Nie wiem jak smakuje schabowy, nie wiem jak smakuje kiełbasa. Jako sześcioletnia dziewczynka czegoś na pewno spróbowałam u dziadków, ale nie pamiętam już tego smaku. A jako dorosła osoba przez jakiś czas jadłam ryby. Ogólnie jednak wielu smaków nie znam i nie ukrywam, że gdy przez całe życie nie je się mięsa, to już sam zapach jest już bardzo odpychający (…) Bywało tak, że chciano mnie w restauracjach oszukać, ale ja ten dziwny słód mięsny od razu wyczuwam - wyjawia. 

Burzliwa historia miłości Ostaszewskiej: To była EKSPLOZJA! Dlaczego nie chce ślubu?

Maja Ostaszewska od wielu lat jest w związku z Michałem Englertem. Para doczekała się dwójki pociech. Jak sama mówi - jej córka - podobnie jak ona nie je mięsa. Co innego syn, który ma potrzebę zjedzenie mięsnego posiłku. Ostaszewska podkreśla, że decyzja o diecie wegetariańskiej bądź wegańskiej to sprawa każdego z nas. - Staram się robić dobrą robotę jako osoba publiczna, ale nikomu nie zakazuję jeść mięsa. Mojemu bliskiemu otoczeniu także. Np. teraz mój syn ma taki moment, że ma potrzebę i chce kosztować mięsa. Ale w domu wie, że go nie dostanie - zapewnia.

Polacy próbują SCHABOWEGO za 64 ZŁOTE od Gessler. DELICJA z mięsa. EKSPLOZJA kubków smakowych.

QUIZ. Czy jesteś lubiany? Lepiej nie mieć mniej niż 10/24

Pytanie 1 z 8
Jak często jesteś o kogoś zazdrosna/y?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE