Gwiazdy wystawiły się na licytację

Majątek za kolację z Michałem Szpakiem! A ile za Kożuchowską?

2022-12-30 4:20

Okazuje się, że niektórzy są w stanie wydać naprawdę wielką kasę na to, by zjeść kolację ze swoją ulubioną polską gwiazdą. Popularni artyści wystawili się na licytację, by wspomóc fundację „Mam marzenie”. Michał Szpak (32 l.) rozbił bank! Za posiłek z nim trzeba było zapłacić ponad 18 tys. zł! Ile trzeba było zapłacić za kolację z innymi?

Fundacja „Mam marzenie” co roku organizuje akcję „Kolacja marzeń”. W jej ramach polskie gwiazdy umówią się na wspólny posiłek z tym, kto zapłaci za to najwięcej. W sieci właśnie zakończyły się licytacje między tymi, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę. Michał Szpak przebił wszystkich. Ktoś zapłacił aż 18 tys. zł, by umówić się z nim w restauracji.

Sporo mniej, ale wciąż bardzo dużo, bo ponad 9 tys. zł, zapłacono za kolację z Magdą Gessler (69 l.). Nieźle opłacona została też Wiktoria Gąsiewska (23 l.). Młoda aktorka zje z kimś posiłek za 8,5 tys. zł. Za towarzystwo Małgorzaty Kożuchowskiej (51 l.) zapłacono 7 tys. zł, Doroty Wellman (61 l.) niecałe 6 tys. zł, a Ewy Drzyzgi (55 l.), Agnieszki Dygant (49 l.) czy Joanny Opozdy (34 l.) ponad 3 tys. zł. „Niewiele”, bo mniej niż 2,5 tys. zł, kosztowała kolacja z Basią Kurdej-Szatan (37 l.)

Zobaczcie w naszej galerii, ile trzeba było zapłacić za kolację z pozostałymi gwiazdami.

Za zarobione przez gwiazdy pieniądze fundacja spełni marzenia chorych dzieci. Brawo!

Sanah znów zaskakuje szalonym pomysłem!

Posłuchaj, co zdradziła w rozmowie z Michałem Hanczakiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają