Kożuchowska i Łepkowska pogodziły się. Dzięki temu zarobią miliony

2021-08-04 19:31
Małgorzata Kożuchowska dzięki Łepkowskiej zarobi miliony
Autor: Akpa/Kudelski Małgorzata Kożuchowska dzięki Łepkowskiej zarobi miliony

Jeszcze kilka miesięcy temu media rozpisywały się o trwającym od lat konflikcie Małgorzaty Kożuchowskiej (50 l.) i Ilony Łepkowskiej (67 l.). Scenarzystka nie mogła wybaczyć aktorce tego, w jaki sposób pożegnała się z „M jak miłość” i przy każdej okazji krytykowała jej poczynania zawodowe. Dziś obie panie są już pogodzone i – jak obliczył „Super Express” – sporo na tym zarobią.

Ilona Łepkowska w ubiegłym roku wydała książkę „Idealna rodzina”, w której opisała losy producentki i scenarzystki popularnego serialu. Jak sama przyznała  sporo czerpała ze swojego życia. Chciała też, by książka została przeniesiona na duży ekran. I tak też się stanie. „Przyszedł wreszcie ten dzień, kiedy mogę zdradzić tajemnicę, kto zagra główną rolę w filmie »Zołza« na podstawie mojej książki »Idealna rodzina«! To my – ja, znana zołza i Małgosia, która będzie grała tytułową rolę. Kurczę, życie pisze czasem fajne scenariusze… Ten napisałam ja. I mam nadzieję, że też jest fajny. Powinien być fajny, bo kręcimy komedię!” – napisała przy wspólnym zdjęciu z Kożuchowską.

Mówiło się o końcu kariery Małgorzaty Kożuchowskiej. Dzięki dawnej przyjaciółce ma szansę wrócić na szczyt

„Można by o nas napisać: Kto się lubi, ten się czubi… Pracowałyśmy razem latami i potem latami nie miałyśmy ze sobą kontaktu. Niezmiennie jednak szanujemy się i cenimy swój zawodowy dorobek. Dziś wracamy we wspólnym, przełomowym dla nas obu projekcie! Obie z bagażem doświadczeń...” – dodała Kożuchowska.

To jednak nie koniec. Panie będą także producentkami filmu, co sprawi, że na ich konto wpłynie pokaźna suma.

– Producent w Polsce może zarobić 6–10 proc. wartości kinowego box office (wpływy ze sprzedaży biletów - red.) na hitowym filmie – zdradził związany z branżą Krzysztof Terej.

Zakładając, że film obejrzy w kinach ok. 2,5 mln widzów, mówimy o kwocie 50 mln zł. Łatwo policzyć, że 10 proc. z tej kwoty to 5 mln! Biorąc pod uwagę, że producentów jest czterech – każdy z nich otrzyma średnio 1,25 mln zł. Dodatkowo – Kożuchowska jako główna postać może liczyć na kolejne 500 tys. zł.

W filmie mają zagrać jeszcze takie gwiazdy jak: Anna Dymna (70 l.), Artur Żmijewski (55 l.) i Rafał Zawierucha (35 l.).

Powrót Hanki Mostowiak? Twórczyni "M jak miłość" chce dać pracę Kożuchowskiej [WIDEO]

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE