Małgorzata Kożuchowska w ramionach młodego aktora

i

Autor: Global Studio Małgorzata Kożuchowska w ramionach młodego aktora

Szok!

Małgorzata Kożuchowska w ramionach młodego aktora!

2022-10-06 5:30

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) jak wino, im starsza tym bardziej apetyczna. Nie ma się co dziwić reżyserom, że dojrzałą aktorkę wciąż obsadzają w śmiałych scenach, w których zazwyczaj towarzyszą jej sporo młodsi kochankowie. Tym razem gwiazda filmów i seriali przepada w ramionach przystojnego Filipa Kosiora (30 l.).

Kożuchowska w produkcji „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” wciela się w rolę Doroty Lis, rudej, pewnej siebie piękności, której żaden mężczyzna się nie oprze. To ona rozdaje karty w męskim świecie, a dzięki charyzmie i urokowi osobistemu może naprawdę wiele zdziałać. Nie oprze jej się nawet młody chłopak grany przez Filipa Kosiora. W jednej ze scen widzowie zobaczą miłosne igraszki bohaterów filmu, który już niebawem znajdzie się w repertuarze polskich kin. Będzie naprawdę gorąco. Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach jeszcze bardziej działa na zmysły, szczególnie mężczyzn. Od zgrabnej i zdolnej aktorki aż nie można oderwać wzroku. 

Film "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" w kinach już od 14 października!

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Sonda
Czy Małgorzata Kożuchowska przypomina Stanisławę Gierek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają