Małgorzata Ohme o zaręczynach Filipa Chajzera z 25-latką

i

Autor: AKPA/Gałązka

Nie spodziewała się takiego obrotu spraw

Małgorzata Ohme o zaręczynach Filipa Chajzera z 25-latką. "Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni"

2022-12-04 8:15

Małgorzata Ohme (43 l.) to prezenterka telewizyjna i programowa partnerka Filipa Chajzera (38 l.). Para od trzech lat prowadzi razem program poranny "Dzień dobry TVN" i widać, że uwielbiają ze sobą pracować. W ostatniej rozmowie z mediami Ohme zdradziła nieco więcej o 25-letniej narzeczonej swojego kolegi. Nie kryła, że wszyscy byli zaskoczeni ich zaręczynami.

Małgorzata Ohme to dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVN. Od trzech lat prowadzi program poranny "Dzień dobry TVN" w parze z Filipem Chajzerem. Fani przepadają za ich zgranym duetem i chętnie spędzają z nimi poranki. Widać, że Ohme oraz Chajzer dobrze czują się w swoim towarzystwie i mają przyjacielską relację.

Małgorzata Ohme o 25-letniej narzeczonej Filipa Chajzera. Była zaskoczona ich zaręczynami

Ostatnio reporterka Jastrząb Post miała okazję zapytać prezenterkę o nowy związek jej kolegi z planu. Nie jest już tajemnicą, że Chajzer po rozstaniu z matką swojego dziecka wszedł w relację z 25-letnią Julią. Para miała poznać się za pośrednictwem Instagrama, a połączyła ich miłość do psów. Niedawno zakochani wrócili z egzotycznych wakacji, na których Chajzer uklęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę. Małgorzata Ohme miała już okazję poznać Julię i jest nią zachwycona.

- Tak, poznałam jago nową narzeczoną. Jest bardzo fajna, mądra i dojrzała. Jest bardzo rozsądną, fajną dziewczyną spoza branży. To też jest fajne, kiedy ktoś jest spoza branży i ma do tego dystans. Nie jest fanką Filipa i w ogóle nie o to chodzi, tylko jest po prostu jego dziewczyną, bardzo rozsądną. Kiedy dostałam kwiaty od Filipa w "Dzień dobry TVN", to wiedziałam, że to jest też jej wpływ. Ona uczy go doceniać rzeczy ważne. Wydaje mi się, że Filip jest naprawdę szczęśliwy i ja cieszę się jego szczęściem - powiedziała Ohme.

Małgorzatę Ohme zdradziła, czy jej programowy partner planuje ślub. 

- Nie wiem. Myślę, że nie. Dopiero co się zaręczyli. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, bo to się wydarzyło na wakacjach, na których byli. Tak czasami jest, że niektórzy ludzie chodzą ze sobą 10 lat i dopiero wtedy się decydują i to wcale nie znaczy, że będą ze sobą do końca życia, a czasami coś kliknie i wiesz, że to jest to. Filip jest spontaniczny i myślę, że on tak naprawdę gdzieś w tym wszystkim bardzo potrzebował kogoś, przy kim będzie zasypiał i się budził. Myślę, że jest im bardzo dobrze, bardzo im kibicuje - powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jak myślicie, Filip Chajzer i Julia wstrzymają się jeszcze ze ślubem czy nie będą tracili czasu i szybko staną na ślubnym kobiercu?

Sonda
Czy Twoim zdaniem Małgorzata Ohme i Filip Chajzer sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają