Małgorzata Rozenek-Majdan ma nową fuchę w TVN!

i

Autor: AKPA/Gillert

Obejrzycie?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nową fuchę w TVN! Poprowadzi program o in vitro. To będzie hit?

2022-12-04 13:00

Małgorzata Rozenek-Majdan jest orędowniczką metody in vitro w Polsce. Gwiazda nie ukrywa, że trójka jej synów przyszła na świat właśnie dzięki niej. Już niedługo zobaczymy prowadzącą "Dzień dobry TVN" w zupełnie nowej roli. Rozenek-Majdan poprowadzi program "In Vitro. Nauka czy cud? 2".

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą trzech chłopców. Dwóch z nich, Stanisław (16 l.) i Tadeusz (10 l.) to synowie Jacka Rozenka, z którego żoną Małgorzata była w latach 2003-2013. W 2016 roku gwiazda poślubiła Radosława Majdana. Mały Henio (2 l.) jest owocem ich miłości. Rozenek-Majdan nie ukrywa, że jej dzieci przyszły na świat dzięki in vitro. Gwiazda jest jedną z największych orędowniczek tej metody zapłodnienia w Polsce. In vitro jest ogromną szansą dla par, które zmagają się z niepłodnością, ale pragną mieć biologiczne potomstwo. Niedawno Rozenek-Majdan ostro skrytykowała nowy podręcznik do przedmiotu "Historia i teraźniejszość", którego autor, Wojciech Roszkowski, pisał o "hodowli" i "produkcji" dzieci. Zastanawiał się on również, "kto będzie kochał dzieci wyprodukowane w ten sposób". Roszkowski nie ma sobie jednak nic do zarzucenia, bo w wycofanym już fragmencie podręcznika nie pada wyrażenie "in vitro". Jego zdaniem osoby, które doszukały się tego wątku, zrobiły to w celach manipulacji. 

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program o in vitro

Wczoraj, 3 grudnia, na kanale "Discovery Life" miała miejsce premiera pierwszego odcinka programu dokumentalnego "In Vitro. Nauka czy cud? 2". Małgorzata Rozenek-Majdan, która została jego gospodynią, w 2. sezonie odwiedzi łącznie cztery pary, którym udało się spłodzić potomstwo dzięki tej metodzie. Premiera programu w "TVN Style" odbędzie się wtorek, 7 lutego 2023 roku o godz. 22:25.

Sonda
Czy leczenie metodą in vitro powinno być finansowane z budżetu państwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają