Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina eksmężów

i

Autor: AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina eksmężów. Te słowa zaskakują

2022-03-17 16:11

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) w rozmowie z Kubą Wojewódzkim (59 l.) opowiedziała, jak wspomina swoje poprzednie małżeństwa i zdradziła, jakie ma relacje z byłymi mężami. Jej słowa mogą zaskakiwać! Sprawdź, co konkretnie powiedziała "Perfekcyjna pani domu" na temat Łukasza Bukaczewskiego i Jacka Rozenka.

Małgorzata Rozenek-Majdan była pierwszą gościną podcastu "WojewódzkiKędzierski" Kuby Wojewódzkiego i Piotrka Kędzierskiego. Prowadzący rozmawiali z "Perfekcyjną panią domu" o wielu aspektach jej życia. Małgorzata zdradziła im, jakie jest jej zawodowe marzenie, wspomniała o leczeniu niepłodności, kondycji mediów oraz wojnie na Ukrainie. Padł również temat życia uczuciowego Rozenek-Majdan. Prezenterka jest od prawie 10 lat związana jest z Radosławem Majdanem (50 l.). Para pobrała się w 2016 roku, a w 2020 na świat przyszedł ich pierwszy syn, Henryk (2 l.). Pierwszym mężem Małgorzaty był Łukasz Bukaczewski, z którym pobrała się jeszcze na studiach prawniczych. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jak wspomina Rozenek-Majdan, po dziś dzień mają dobre relacje:

Moje pierwsze małżeństwo było bardzo racjonalne, bardzo miłe. (...) Tak mi się wydawało, że to racjonalne, bo on był z dobrego domu, prawnik... Mamy bardzo dobre relacje do dzisiaj.

Drugim mężem prezenterki był Jacek Rozenek, którego poślubiła w 2003 roku. Razem doczekali się dwójki dzieci: Stanisława (16 l.) oraz Tadeusza (12 l.). Ich małżeństwo trwało 10 lat, a rozwód był dla kobiety niezwykle trudnym przeżyciem. Rozenek-Majdan powiedziała, że jej drugie małżeństwo było o wiele bardziej romantyczne:

Z moim drugim mężem to też było, wbrew pozorom, bardzo racjonalne, może dużo bardziej romantyczne, ale nie było sztabu kryzysowego, jak po tym, jak wyszły nasze zdjęcia z Radosławem.

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w naszej galerii!

Sonda
Obserwujesz Małgorzatę Rozenek-Majdan?
Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE