Wiemy, jak Rozenek zareagowała na zaczepkę Górniak! To policzek dla Edyty?!

2021-12-04 14:59
Wiemy, jak Rozenek zareagowała na zaczepkę Górniak! To policzek dla Edyty?!
Autor: AKPA Wiemy, jak Rozenek zareagowała na zaczepkę Górniak! To policzek dla Edyty?!

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ostatnio w sieci, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. W swoim wpisie zwróciła się także do osób, które są przeciwnikami szczepień. Perfekcyjna pani domu stwierdziła, że "są po złej stronie mocy". Koronasceptyczna Edyta Górniak nie mogła się powstrzymać i odpowiedziała na jej post. Rozenek wciąż nie zabrała publicznie głosu ws. zaczepki koleżanki z branży, ale wiemy, jak na nią zareagowała prywatnie!

Małgorzata Rozenek podzieliła się w sieci zdjęciem z punktu szczepień, na którym widać, jak przyjmuje trzecią dawkę. Swój wpis zakończyła bezpośrednio zwracając się do przeciwników szczepionek.

- Szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne, to za ten post mi nikt nie zapłacił, bo zdrowie jest bezcenne. Nie zapraszam do dyskusji, ale wszystkich serdecznie pozdrawiam - napisała "Perfekcyjna".

Post celebrytki wywołał niemałe poruszenie, zwłaszcza wśród gwiazd znanych z koronasceptycznych poglądów. Swoje odmienne zdanie zdążyła już wyrazić Izabella Miko. Niedługo potem głos zabrała też Edyta Górniak, która nie przebierała w mocnych słowach.

ZOBACZ: Górniak rzuciła się Rozenek do gardła! Ostre słowa po trzeciej dawce szczepionki

Małgorzata Rozenek nie odpowiedziała na zaczepkę koleżanki z branży. Pudelek, powołując się na swoje źródło, poinformował, że Gosia w ogóle nie zamierza na to reagować, bo "nie ma ochoty wdawać się w dyskusję z ludźmi, którzy nie traktują pandemii z należytą powagą".

- Małgorzata nie chce dyskutować z kimś, kto nie rozumie powagi obecnej sytuacji związanej z pandemią - powiedziała portalowi osoba z otoczenia Rozenek.

Przypomnijmy, że rodzina "Perfekcyjnej" dość dotkliwie przeszła pandemię. W ubiegłym roku Radek Majdan walczył z koronawirusem, a kilka miesięcy temu w skutek zakażenia zmarł dziadek Gosi. 

- W zeszłym roku rodzina Małgorzaty bardzo przeżyła chorobę Radosława i śmierć jej dziadka z powodu COVID-19. Także doskonale wie, jak trudną sytuację przechodzą chorzy, ich rodziny i lekarze. A to, że wśród znanych ludzi są koronasceptycy? Cóż, można im tylko współczuć braku empatii i wiedzy - mówi źródło Pudelka.

Myślicie, że fakt, że Rozenek zignorowała Edytę, jeszcze bardziej ją zaboli?

NIE PRZEGAP: Padniecie na widok tego, jak teraz NAPRAWDĘ wygląda Grażyna Torbicka! Mamy zdjęcia BEZ RETUSZU!

Sonda
Kto ma rację w tym sporze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE