Kulisy przygotowań

Małgorzata Rozenek przebiera się u fryzjera. Ma prywatnego tragarza

2022-11-28 6:09

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) to nietypowa klientka. Gwiazda do salonu fryzjerskiego przychodzi nie tylko po nową fryzurę, lecz także po to... by się przebrać. Po kilku godzinach pracy sztabu specjalistów „Perfekcyjna” wyglądała perfekcyjnie. Jak się okazuje, miała ze sobą osobistego tragarza.

Małgosia to kobieta, która lubi pięknie wyglądać. Dlatego też oddaje się w ręce zaufanych specjalistów. Nie inaczej było w miniony piątek. Prowadząca „Dzień dobry TVN” przyjechała do centrum Warszawy, do swojego ulubionego salonu piękności. Na miejscu czekał na nią sztab ekspertów. Począwszy od fryzjera, makijażystki, a skończywszy na asystentce. Gosia zabrała ze sobą nawet ubrania, które do środka wniósł jej Radek (50 l.). Tego dnia był jej osobistym tragarzem. Kiedy włosy były już nieskazitelnie wyprostowane, a makijaż doprecyzowany Gosia przebrała się na miejscu i opuściła budynek. Po niespełna trzech godzinach wyglądała zachwycająco. Jak z żurnala.

W jednym z wywiadów Rozenek zdradziła jak dba o włosy. Nawet na co dzień używa dobrych produktów, które chronią jej czuprynę. - Moje włosy naprawdę często dostają w kość na planie programów, więc muszę o nie szczególnie dbać - powiedziała. Gwiazda zdradziła również, że szczotkuje włosy rano i wieczorem przez pięć minut. Dzięki temu pobudza krążenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają