Małgorzata Socha dorobiła się... czarnych wąsów! Ma też ogromny biceps [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA/Gałązka

Małgorzata Socha dorobiła się... czarnych wąsów! Ma też ogromny biceps [ZDJĘCIA]

2022-07-06 20:02

Małgorzata Socha (42 l.) w animacji "Niezgaszalni" wciela się w postać Georgii, która wbrew przeciwnościom postanawia zostać pierwszą kobietą - strażaczką. Film dla najmłodszych wchodzi do kin już 15 lipca! Aktorka promuje produkcję ze swoim udziałem w niecodziennej charakteryzacji. Dorobiła się nawet... bicepsa i wąsa! Zobaczcie więcej poniżej.

Małgorzata Socha w roli...strażaka. Tak promuje nowy film ze swoim udziałem!

15 lipca do kin wejdzie nowy film dla dzieci. "Niezgaszalni" to historia małej dziewczynki, która za wszelką cenę chce spełnić swoje marzenie o zostaniu pierwszą kobietą - strażaczką. Niestety, nie jest to możliwe w czasach, w których żyje. Okazja nadarza się, kiedy jej ojciec musi pomóc mieszkańcom miasta. Georgia, aby pomóc znaleźć i schwytać niebezpiecznego podpalacza, postanawia więc przebrać się za... chłopaka.

W rolę Georgii wciela się Małgorzata Socha. Aktorka promuje produkcję ze swoim udziałem, występując w niecodziennej charakteryzacji. Na swoim koncie na Instagramie podzieliła się krótkim filmikiem, na którym chwali się potężnym bicepsem, a także czarnym wąsem! 

Paulina Sykut - Jeżyna przeszła metamorfozę u fryzjera! Zobaczcie, jak wygląda teraz w naszej galerii zdjęć poniżej.

Strażacy uratowali malutką sarenkę z siatki
Sonda
Lubisz chodzić z dziećmi do kina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE