Małgorzata SOCHA W CIĄŻY! Praca na nią poczeka

2013-02-15 14:43

Małgorzata Socha (33 l.) będzie mamą! O jej ciąży plotkowano od dawna, ale nikt nie był tego pewny, bo sama zainteresowana na ten temat po prostu milczała. "Super Express" dowiedział się, że mimo stanu błogosławionego Małgosia nie musi się martwić o pracę. Zarówno w teatrze, jak i w serialach przygotowano dla niej specjalne grafiki i zmiany w scenariuszach.

Socha swojego męża Krzysztofa Wiśniewskiego (36 l.) zna od 16 lat. Od pięciu są małżeństwem. On jest inżynierem budowlanym, ona wziętą i dobrze opłacaną aktorką. Pobudowali dom pod Warszawą, a do szczęścia brakowało im tylko dziecka. I po latach starań jest upragniona ciąża. Małgosia ma urodzić już w sierpniu.

Pracodawcy aktorki nie chcą jednak stracić takiego skarbu, jakim jest szalenie utalentowana Gosia. Wszelkie prace w tym roku będą dostosowane do możliwości Sochy.

- Zapraszam koniecznie na "Edukację Rity", bo 17 lutego gramy po raz ostatni przed planowanym urodzeniem się dziecka Małgosi, naszej ukochanej aktorki. Oczywiście po porodzie wznawiamy z Małgosią współpracę - mówił Michał Żebrowski (41 l.), szef stołecznego Teatru 6. piętro, w rozmowie z TVN.

- Małgosia Socha wróci do nas już w połowie listopada tego roku, czyli w nowym sezonie - tłumaczy "Super Expressowi" Joanna Czyżewska z działu PR teatru.

Tak samo jest na planach seriali, w których gwiazda gra. Produkcja "Na Wspólnej" była trochę zaskoczona ciążą aktorki, ale szybko dostosowano się do nowej sytuacji.

- Też jest to dla nas świeża sprawa, ale cieszymy się bardzo i oczywiście gratulujemy. Przy okazji chcielibyśmy podkreślić, że ciąża Małgosi w żadnym wypadku nie wpłynie na jej rolę Zuzanny w serialu. Zresztą Sylwia Gliwa też była w ciąży, a udało nam się to ukryć. Małgosia nadal jest dla nas ważną postacią w serialu - usłyszeliśmy od producentów.

Natomiast w polsatowskich "Przyjaciółkach" jej bohaterka Inga Gruszewska może być w ciąży i specjalnie dla niej przyspieszone mogą być zdjęcia do trzeciego sezonu. - Serial kończymy kręcić pod koniec marca. Małgosia Socha nie ma u nas żadnych czasowych obostrzeń. Możliwe, że trzecią serię zaczniemy kręcić zaraz po drugiej, ale jeszcze nie mamy konkretnych decyzji - poinformowano nas w produkcji.