Małgorzata Socha

i

Autor: AKPA, instagram Małgorzata Socha

"Krew się polała"

Małgorzata Socha z ranami twarzy. Pokazała przerażające zdjęcie. Co się stało?

2022-10-06 11:35

Fani Małgorzaty Sochy (42 l.) powinni się martwić? Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się niepokojące zdjęcie gwiazdy. Socha ma na nim rany na twarzy i opatrunek. Małgorzata Socha wyjaśniła również okoliczności, w jakich zostało zrobione selfie. Co się stało?

Małgorzata Socha to aktorka filmowa, serialowa oraz teatralna. Zadebiutowała na deskach Teatru Telewizji jeszcze w liceum. W kolejnych latach występowała w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "To my", "BrzydUla", "Lokatorzy", "Plebania", "Magda M.", "Och, Karol 2" czy też "Kasia i Tomek". Obecnie można zobaczyć ją na ekranie m.in. w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". 

Prywatnie Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci - Zofii (9 l.), Barbary (5 l.) oraz Stanisława (4 l.). Aktorka chętnie poświęca czas swoim bliskim i choć dba o prywatność, zdarza jej się publikować w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia, które za każdym razem rozczulają fanów.

Instagramowy profil Małgorzaty Sochy obserwuje ponad milion fanów. Aktorka chętnie udostępnia tam kadry ze swojego życia i pokazuje się w zachwycających stylizacjach. Ostatnio jednak zaskoczyła fanów, gdyż opublikowała zdjęcia, na których ma rany twarzy i bandaż na głowie! Podpis pod zdjęciem uspokoi jednak zmartwionych internautów, gdyż Małgorzata Socha wyjaśniła, że najnowsze selfie pochodzą z planu zdjęciowego.

"Ups, co tu się wydarzyło. Mama w pracy" - napisała aktorka pod zdjęciami. "#krewsiepolala" - dodała. Internauci docenili to, jak realistycznie wygląda charakteryzacja Małgorzaty Sochy. "Bardzo się przestraszyłam, jeżeli to charakteryzacja to bardzo dobra" - pisze jedna z komentujących. "Rany jak prawdziwe", "Gdyby nie komentarze, również byłabym przekonana, że jakiś wypadek się pani zdarzył", "Małgosiu, nie strasz" - czytamy. 

Małgorzata Socha nie zdradziła, z planu jakiej produkcji pochodzą jej nowe zdjęcia. Macie swoje typy? Napiszcie w komentarzach.

Sonda
Czy obserwujesz Małgorzatę Sochę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają