Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę! Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę

i

Autor: AKPA Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę! Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę

Co za piękność!

Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę! Już wiadomo po kim odziedziczyła urodę

2023-02-14 18:21

Małgorzata Tomaszewska (34 l.) wypoczywa właśnie na wakacjach w słonecznym Dubaju. Gwiazda TVP jeździ tam bardzo często, bo jej mama na stałe mieszka w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tomaszewska pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoją rodzicielką. Fotka wywołała niemałe poruszenie wśród fanów prezenterki, którzy nie mają wątpliwości, że to właśnie mamie zawdzięcza swoją urodę.

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek "Pytania na śniadanie". Prezenterka prężnie działa też na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 115 tysięcy osób ciekawych tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym. 

Nie wszyscy wiedzą jednak, że dziennikarka ma bardzo znanych rodziców. Małgorzata jest córką legendy polskiego futbolu, Jana Tomaszewskiego, który jest uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii naszego kraju. To dzięki niemu w 1973 roku reprezentacja Polski po 36 latach niewychodzenia z grupy awansowała do Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Mama Tomaszewskiej jest również bardzo znana fanom sportu. Katarzyna Calińska-Moura była tenisistką i ma na swoim koncie liczne sukcesy. Okazuje się, że talent do tego sportu odziedziczyła po swojej mamie, babci Małgorzaty -  Danucie Szmidt-Calińskiej, wielokrotnej medalistce mistrzostw Polski w tenisie.

Rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej są rozwiedzeni. Jej mama w 2011 roku ponownie wyszła za mąż za Pascala Moura. Razem z przystojnym szwajcarem mieszka na co dzień w Dubaju, w którym chętnie odwiedza ją córka. Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoim synem, a na kolejnym z mamą. Drugie zdjęcie wprost zachwyciło jej obserwatorów. Zauważają, że Małgorzata jest niemal kopią swojej mamy. Zobaczcie tę fotkę niżej! Widzicie podobieństwo? Piszcie w komentarzach.

Nie lubisz poranków? Są na to proste sposoby!

Posłuchaj, co radzi Krystyna Mirek, autorka książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają