Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę! Jego ukochana to nastoletnia TikTokerka

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę! Jego ukochana to nastoletnia TikTokerka

Wiadomo, kim jest jego nowa miłość

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę! Jego ukochana to nastoletnia TikTokerka

2023-02-14 16:38

Życie miłosne Sebastiana Fabijańskiego (36 l.) jest w ostatnim czasie pełne wzlotów i upadków. Parę dni po tym, jak rozpadł się jego kolejny związek, aktor zaskoczył wszystkich wyznaniem, że ma już nową miłość. Dziennikarzom Pudelka udało się ustalić, kim jest nowa ukochana Fabijańskiego. Okazuje się, że Sebastian związał się z nastoletnią TikTokerką. Przekonajcie się, co jeszcze o niej wiemy.

Po przygodzie ze znaną i kontrowersyjną transseksualistką Rafalalą wizerunek Sebastiana Fabijańskiego znacznie ucierpiał. Jednak aktor stracił na tym o wiele więcej - wkrótce po wybuchu skandalu rozpadł się jego związek z Julią Kuczyńską matką jego synka Bastiana. Niedługo potem Sebastian znalazł pocieszenie w ramionach aktorki popularnego erotyku - Anny Marii Siekuckiej.

Kilka dni po tym, jak do mediów dotarła wiadomość o końcu ich relacji, Sebastian zaskoczył wszystkich wyznaniem, że w jego sercu jest już ktoś nowy. Dziennikarze Pudelka przeprowadzili śledztwo, by dowiedzieć się, kim jest nowa ukochana aktora. 

- Pudelkowi udało się ustalić, kim jest nowa ukochana Sebastiana Fabijańskiego. Okazuje się, że serce aktora/rapera/malarza skradła 19-letnia influencerka o imieniu Zofia. Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie - jej konto śledzi bowiem prawie 59 tysięcy użytkowników. Blondynka chętnie dokumentuje także swoją codzienność na Instagramie, a jej kolejne wpisy obserwuje ponad 49 tysięcy osób - czytamy na portalu.

Dziennikarze ustalili też, że zakochani byli ostatnio widziani w jednym z modnych lokali w centrum Warszawy, a w trakcie randki trzymali się za ręce i bez skrępowania wymieniali czułości. Wygląda też na to, że nowa ukochana aktora nawiązała już relację z jego siostrą, Weroniką. Dziewczyny obserwują się wzajemnie w mediach społecznościowych.

Myślicie, że nowy związek Fabijańskiego przetrwa próbę czasu?

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany