Małgorzata Tomaszewska w pokazie Moda na recykling

i

Autor: AKPA Zdjęcie ilustracyjne.

Gwiazda świeci przykładem!

Małgorzata Tomaszewska zdradziła co robi ze starymi ciuchami.

2022-09-20 5:20

Małgorzata Tomaszewska (33 l.) wzięła niedawno udział w pokazie „Moda na recykling”, gdzie wystąpiła w kreacji z elektrośmieci, projektu Anny Kubisz. Okazuje się, że gwiazda „Pytania na śniadanie” przywiązuje dużą wagę do ekologii. Ubrania, których już nie nosi przekazuje innym, zamiast wyrzucać do kosza.

Gwiazda TVP może być przykładem dla innych. Udało jej się nie wpaść w sidła konsumpcjonizmu.

- Czasem trudno mi się rozstać z niektórymi rzeczami, ale staram się co jakiś czas robić przegląd szafy, żeby nie utonąć w stosie nienoszonych ubrań. Kiedyś się popłakałam, bo ulubiona sukienka okazała się na mnie za mała. Przekazałam ją dalej. Zazwyczaj oddaję ubrania, żeby dać im drugie życie - mówi „Super Expressowi” Małgosia, która przyznaje, że chętnie zagląda do lumpeksów.

- Uwielbiam secondhandy, bo tam można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy. Znajduję tam rzeczy, o jakich w sieciówkach można tylko pomarzyć. Niezbyt lubię zapach tych sklepów, ale warto się przemóc, bo wiem, że jak idę ulicą, to nie spotkam drugiej osoby w tym samym - dodaje.

A tak gwiazda "Pytania na śniadanie" i "The Voice of Poland" prezentowała się w kreacji projektu Anny Kubisz, która tworzy wspólnie z Europejską Platformą Recyklingu.

Małgorzata Tomaszewska w kreacji z elektroodpadów - pokaz Moda na recykling

i

Autor: AKPA
Dlaczego Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”?
Sonda
Lubisz Małgorzatę Tomaszewską w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"?