Małgorzata Tomaszewska

i

Autor: Jan Bogacz/materiały prasowe Małgorzata Tomaszewska

Niesamowite!

Małgorzata Tomaszewska o sytuacji z Martą Manowską. Nawet nie patrzą na siebie na korytarzu! [wideo]

2022-08-16 5:20

W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że Małgorzata Tomaszewska (33 l.) zastąpi Martę Manowską (38 l.) w programie „The Voice Senior”. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że na Woronicza może zrobić się niesympatycznie. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Prezenterki nie tylko nie rywalizują ze sobą, ale nawet się nie znają.

Jak się okazuje zmiana gospodyni „The Voice Senior” wcale nie wywoła niesnasek pomiędzy dziennikarkami.

- Nie ma między nami konfliktu, ale my się nie znamy. Tak naprawdę mówimy sobie „cześć” na korytarzu i to najczęściej podczas ramówek. My nigdy razem nie pracowałyśmy, nawet drzwi w drzwi ani na jednym planie - mówi „Super Expressowi” Małgorzata Tomaszewska.

Podkreśla, informując, że otrzymała dodatkową pracę ponieważ przed koleżanką ze stacji postawiono kolejne, nieco inne wyzwania.

- Trzymam kciuki za nowe wyzwania Marty. Nigdy nie miałam okazji jej bliżej poznać, ale lubię tę Martę, która pojawia się na ekranie, która jest taka ciepła i taka ludzka… Uwielbiam „Sanatorium miłości”. Oglądam ten format i lubię w nim Martę - uśmiecha się Gosia.

Zapewnia, że w programie będzie przede wszystkim sobą.

- Nie będę się starała w żaden sposób naśladować Marty w tym programie. Myślę, że w „The Voice Senior” będę taka sama jak w „The Voice of Poland” - dodaje Tomaszewska.

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”?
Sonda
Będziesz oglądać kolejną edycję "The Voice Senior"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE