Gratulacje!

Małgorzata Tomaszewska znów jest w ciąży! Córka Jana Tomaszewskiego jest po dwóch rozwodach

2023-08-03 10:38

Małgorzata Tomaszewska znów jest w ciąży! Radosna nowina wyszła na jaw w programie "Pytanie na śniadanie", w którym Małgorzata Tomaszewska jest jedną z prowadzących. Córka legendarnego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, która jest po dwóch rozwodach, obecnie przebywa na wakacjach w Grecji. Informacje o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej przekazali jej koledzy i koleżanki z "Pytania na śniadanie".

Małgorzata Tomaszewska, gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" TVP znów jest w ciąży. Informację o tym, że córka Jana Tomaszewskiego, jest w stanie błogosławionym podała Blanka Tichoruk, która często występuje w popularnej śniadaniówce TVP i opowiada o celebryckim świecie. Prowadzący program Aleksander Sikora zdradził na antenie, że rozmawiał wczoraj z Małgorzatą Tomaszewską, która ma już syna 6-letniego syna Enzo z Turkiem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. Sama córka Jana Tomaszewskiego potwierdziła informację o ciąży, zamieszczając wpis na Instagramie. - Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem - napisała piękna gwiazda TVP. Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska wreszcie ułożyła sobie życie. 34-letnia dziennikarka ma za sobą dwa rozwody. O drugim rozstaniu długo nie chciała mówić. - Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło - wyznała w końcu w rozmowie z Plejadą.

Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej spowodowała istotne zmiany w TVP. Już wiadomo, jak przyszłość czeka Martę Manowską i Tomasza Kammela

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova
Listen on Spreaker.