Mama Qczaja jest bardzo chora i walczy o życie

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Mama Qczaja jest bardzo chora i walczy o życie

Straszne

Mama Qczaja jest bardzo chora i walczy o życie. Trener prosi fanów o modlitwę

2022-08-16 21:39

Qczaj (35 l.) przeżywa bardzo trudne chwile. Uwielbiany trener Polaków podzielił się w sieci osobistym wyznaniem. Okazuje się, że mama mężczyzny jest bardzo chora. Daniel Józek ujawnił, że kobieta walczy o życie i poprosił o modlitwę.

Qczaj opublikował w sieci dramatyczne wyznanie. Okazuje się, że najbliższa mu osoba, jego mama, jest bardzo chora. Informacja o jej chorobie była dla niego ogromnym ciosem, dlatego też jego myśli są cały czas przy niej. Choć Daniel próbował sam sobie poradzić ze strachem i bólem, to w końcu zdecydował się podzielić swoimi emocjami z fanami.

Przeczytaj także: Qczaj pokazał chłopaka. To prawdziwe ciacho i gwiazda telewizji

Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę.Ostatnia myśl, która towarzyszy mi gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie czy to oby nie był sen…Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór, raka, „dziada” - jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe rozdupcają mi mózg.

Qczaj przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Trenerowi trudno jest patrzeć na chorobę ukochanej mamy, którą nazywa najcudowniejszym człowiekiem.

Ja zawsze sobie sam ze wszystkim radziłem.Wesoło, pozytywna energia to do ludzi… dzielić się ile fabryka dała. Gdy smutno to uciec w samotność, destrukcję, dół.Tak było kiedyś, ale już nie jest.Łamiącym się głosem, przez zaciśnięte gardło tym razem to ja dziękuję Wam za wsparcie!Jesteście Kochane. Jesteście Kochani.Dziękuję Wam za to dobro, którego po moich story dostałem od Was niezliczone ilości.Wzrusza mnie to bardzo.Kilka dni temu gdy jak grom z nieba spadła na mnie i moich najbliższych ta wiadomość nie wiedziałem, co czuć… jak się zachować…co zrobić - wyznał trener.

Choć sytuacja jest bardzo trudna, a u kobiety wykryto 7-centrymetrowy guz, Qczaj zdaje sobie sprawę, jak ważne w procesie leczenia jest pozytywne nastawienie. Trener zamierza dać swojej ukochanej mamie ogrom wsparcia, gdyż głęboko wierzy, że uda jej się pokonać "dziada".

(...) Moja MAMA ŻYJE i żyć będzie a Was Kochani proszę o modlitwę, afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca… wszystko w cokolwiek wierzycie! 🙏🏻🥹Mama pokona dziada! Znając Jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) 7-ka, bo tyle centymetrów ma dziad🦀 nie będzie jego szczęśliwą liczbą!Ukochojcie moją Mamę… to najlepszy, najcudowniejszy człowiek jakiego znam ❤️😭 MAMUSIU! #inowytrwaj - napisał Qczaj na Instagramie.

Sonda
Lubisz Qczaja?
Qczaj płacze na instagramie po wygranej Dudy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE