Tylko u nas!

Marcin Hakiel zabrał ukochaną nad morze. Dominika zrzuciła ubrania i wszyscy zdębieli! Wielki tatuaż to dopiero początek. MAMY ZDJĘCIA

2023-06-16 4:42

Trudno uwierzyć, że Marcin Hakiel (40 l.) i jego ukochana Dominika są parą już od niemal roku! Wiedzą, jak dbać o swój związek. Lubią randkować, a w miniony weekend wybrali się na romantyczny wypad do Trójmiasta. Gdy partnerka tancerza zrzuciła na plaży ciuszki, okazało się, że ma nie tylko świetną figurę, ale i ogromne tatuaże! Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Gdy Marcin Hakiel rozstawał się z Katarzyną Cichopek (41 l.), nie sądził, że tak szybko zwiąże się z inną kobietą. Ale trafiła go strzała Amora i zaczął układać sobie życie na nowo u boku pięknej Dominiki, która wciąż woli pozostawać tajemnicza. W miniony weekend odsłoniła jednak nieco więcej. Dosłownie.

Marcin Hakiel zabrał ukochaną nad morze. Dominika zrzuciła ubrania i wszyscy zdębieli! Wielki tatuaż to dopiero początek. MAMY ZDJĘCIA

Marcin Hakiel i Dominika wybrali się razem nad morze - tylko we dwoje, bez swoich dzieci. Zatrzymali się w Sopocie. I choć pogoda nie dopisywała, bo było chłodno i wietrznie, i tak wybrali się na plażę. Zamiast sączyć drinki, ogrzewali się gorącymi napojami - Marcin zamówił sobie kawę, a dla Dominiki wziął dużą herbatę.

NIE PRZEGAP: Marcin Hakiel pierwszy raz o rozwodzie z Kasią Cichopek. Padły gorzkie słowa. "Czy wybaczyłem? Nie wiem"

Tancerz miał na sobie krótkie spodenki i kurtkę. Za to jego partnerka zaszalała. Na kuse bikini nałożyła jedynie płaszczyk w stylu futerka. I gdy tylko wyszło słońce, zrzuciła je, by się poopalać. Oczom plażowiczów ukazała się wtedy nie tylko obłędna figura kobiety, ale i jej ogromny tatuaż, który przykrył niemal całe plecy.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Marcin Hakiel i jego ukochana bawią nad morzem.

Komunia córki Cichopek i Hakiela
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany