Mamy zdjęcia

Marcin Mroczek przerwał pielgrzymkę po jednym dniu. Musiał pędzić do synka! Znamy szczegóły

2023-08-11 13:30

Marcin Mroczek (41 l.) to tata na medal. Aktor jest głęboko wierzący i wybrał się na pielgrzymkę na Jasną Górę, ale... przerwał ją już po jednym dniu. Wszystko po to, by wrócić do Warszawy na 6. urodziny synka. Był dmuchany zamek, mnóstwo prezentów, tort i szampan dla dzieci. Zobaczcie, jak wyglądała imprezka słodkiego synka Marcina Mroczka.

Marcin Mroczek przerwał pielgrzymkę już po pierwszym dniu, by pędzić do synka. Te zdjęcia chwytają za serce

Marcin Mroczek doczekał się dwóch synków - Ignacego i Kacpra. Drugi z nich skończył właśnie sześć lat. By świętować razem z nim gwiazdor "M jak miłość" przerwał pielgrzymkę na Jasną Górę. Trwa ona dziewięć dni. Mroczek wrócił już po pierwszym. ZOBACZ: Marcin Mroczek ledwo co ruszył w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, a już narzeka na odciski. Ile kilometrów planuje przejść?

"Wszyscy idziemy w jednym kierunku, choć każdy ma swoją drogę... Niektórzy idą od początku do końca (tych podziwiam najbardziej). Niektórzy tylko na chwilę (tak jak ja), ale pięknie jest w tym uczestniczyć i tego doświadczyć" - napisał Marcin Mroczek na Instagramie. 

Marcin Mroczek wyprawił synkowi huczne urodziny

I rzeczywiście, był na pielgrzymce tylko na chwilę. Wrócił do Warszawy, by świętować urodziny swojego młodszego synka Kacpra. Aktor i jego żona Marlena wynajęli dla chłopca park rozrywki, do którego mógł zaprosić kilkunastu kolegów. Razem wyhasali się, skakali po dmuchanym zamku, nie zabrakło tortu ze świeczkami i szampana dla dzieci. Kacperek został obsypany prezentami - między innymi klockami Lego.

Marcin Mroczek złożył synkowi wzruszające życzenia.

"Zdobywaj świat, synku, zawsze z uśmiechem i radością. Nie przejmuj się zbytnio porażkami i oceną innych. Dla mnie zawsze będziesz najlepszy, a ja będę starał się cię wspierać we wszystkim i służyć radą. Dajesz nam ogrom frajdy z bycia rodzicami. Dziękujemy za te 6 lat radości. Wszystkiego naj" - napisał w sieci po imprezce.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały urodziny syna Marcina Mroczka.

Marcin Mroczek wyprawił synkowi huczne urodziny
Sonda
Kto jest lepszym tatą - Marcin Mroczek czy jego Piotrek z "M jak miłość"