Marcin Prokop cały w gipsie?!

i

Autor: AKPA/Niemiec

Marcin Prokop cały w gipsie?! Dziennikarz opublikował zdjęcie ze szpitala!

2022-06-28 15:15

Marcin Prokop (45 l.) to jeden z najpopularniejszych prezenterów stacji TVN. Dziennikarz przez lata pracy w telewizji podbił serca wielu widzów. Nic dziwnego, że zdjęcie, które pojawiło się na jego profilu na Instagramie, wzbudziło w nich przerażenie. Widzimy na nim Prokopa w gipsie po samą szyję!

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych prezenterów "Dzień dobry TVN", który tworzy zgrany duet z Dorotą Wellman. W ciągu wielu lat swojej kariery dziennikarskiej Prokop zdobył wielu sympatyków. Jest on powszechnie uważany za charyzmatycznego, niezwykle sympatycznego dziennikarza. Nic dziwnego, że zdjęcie, które ostatnio pojawiło się na jego profilu Instagramie, zbudziło w fanach ogromny niepokój. Widzimy na nim Prokopa w gipsie na praktycznie całym ciele! Mężczyzna ma wolną jedynie głowę. Fani dziennikarza mogą być jednak spokojni. Gips to jedynie charakteryzacja do roli w filmie. Prezenter podkreślił jednak, że to doświadczenie uświadomiło mu, z czym muszą zmagać się osoby, które faktycznie wymagają takiego leczenia po urazach.

- Na szczęście to tylko "ubranko" do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. Wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. No i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani - napisał.

Jak możemy przeczytać w komentarzach, internauci w pierwszej chwili naprawdę byli zmartwieni stanem Prokopa:

"Omg, chwilowy zawał był 🙈😅",

"W pierwszej chwili myślałam, że to na serio",

"Pierwsze wrażenie 😮 O ku***",

"Trochę nam ciśnienie podskoczyło zanim odczytaliśmy opis😉",

"Przeraziłam się!!!!",

"Wystraszyłam się, że naprawdę miał pan jakiś wypadek, ufff".

Na szczęście Marcin Prokop czuje się dobrze i nie ma powodów do zmartwień. Widzowie niezmiennie mogą oglądać go w duecie z Dorotą Wellman w wakacyjnym programie porannym "Dzień dobry wakacje".

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Sonda
Marcin Prokop w TVN. Oglądasz programy z jego udziałem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE