Mocna więź

73-letni Marek Kondrat przyłapany ze swoim 56-letnim teściem! Jasna deklaracja

2023-06-06 10:17

Marek Kondrat wiele lat temu porzucił aktorstwo i skupił się na biznesie. Wielką sensację wywołał jego związek, a potem ślub z Antoniną Turnau, młodszą od niego o 38 lat! Od słynnego aktora młodszy - i to całkiem sporo - jest nawet jego teść Grzegorz Turnau. Panowie - mimo nietypowej sytuacji - pozostają w dobrej komitywie. Ostatnio 73-letni Marek Kondrat został przyłapany ze swoim 56-letnim teściem w szczególnych okolicznościach. Można to odczytać jako jasną deklarację obu panów. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Marek Kondrat.

Marek Kondrat - żona, teść, dziecko

Marek Kondrat przeżywa kolejną młodość. Dziewięć lat temu wziął ślub z Antoniną Turnau, a w 2018 roku na świat przyszła ich córka Helena. W opiece nad wnuczką małżeństwu pomaga młody dziadek - muzyk Grzegorz Turnau. W zeszłym roku media donosiły o powrocie Marka Kondrata do Polski. Jego córeczka poszła do przedszkola w Krakowie. - Bardzo nam zależy – mojej młodej żonie i mnie – aby edukacja naszej córki stanowiła dla niej szansę, a nie groziła sformatowaniem według sztancy - podkreślił były aktor w rozmowie z "Newsweekiem". Mimo że Marek Kondrat jest już po siedemdziesiątce, ciągle jest w świetnej formie. Niedawno widzieliśmy, jak dziarsko robi porządki na działce na Mazurach. Artysta i biznesmen ostatnio postanowił też wyrazić sprzeciw wobec rządów PiS i w towarzystwie teścia i żony udał się na Marsz 4 czerwca.

Marek Kondrat i Grzegorz Turnau na Marszu 4 czerwca

Grzegorz Turnau pochwalił się pamiątkową fotką na Instagramie. Zarówno on, jak i Marek Kondrat zupełnie nie kryli się z obecnością na manifestacji. Zdjęcie z marszu w mediach społecznościowych zamieściła także Antonina Turnau. - Byliśmy. Wygramy - napisał jej tata i zięć Marka Kondrata. Na Marszu 4 czerwca według organizatorów maszerowało około pół miliona ludzi. W tłumie demonstrujących można był dostrzec wielu celebrytów. Pojawiła się m.in. Małgorzata Rozenek z mężem i dziećmi, a także Kinga Rusin, która zdradziła, że nawet policjanci prosili ją o wspólne zdjęcie. Byli "lekko zakłopotani". - Spytali, czy możemy się razem sfotografować, ale prosili żeby nie publikować ich wizerunków… ("bo wie Pani jak to się może skończyć…"). Czyż to nie najlepsze podsumowanie obecnej władzy? - relacjonowała była gwiazda TVP. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się Marek Kondrat

83-letni Stanisław z Wrocławia rozpłakał się na Marszu