Nowe zdjęcia

Odmieniony Marek Kondrat sprząta dom na Mazurach. Zrobił to lepiej niż Cezary Żak?

2022-07-26 5:01

Marek Kondrat (72 l.) to wielki szczęściarz. Siedem lat temu poślubił o 38 lat młodszą Antoninę Turnau (34 l.). I jak widać życie u boku młodej żony bardzo mu służy. Nadal przypomina siebie sprzed lat?

Gwiazdor reklam jednego z banków jest szczęśliwym mężem i ojcem Helenki (4 l.). Po jej narodzinach, razem z Antoniną zamieszkali w Hiszpanii. - Mieszkamy pod górami, które mają 1300 m. My żyjemy na 500 m. Wokół mamy las piniowy, rzadki w Hiszpanii – opowiadał Kondrat dwa lata temu. Chwalił sobie wówczas życie na obczyźnie.

Marek Kondrat wrócił do Polski

W ostatnich miesiącach coś się jednak zmieniło i rodzina Kondratów coraz częściej bywa w Polsce. Wygląda nawet na to, że Kondratowie wrócili na stałe do kraju. Ich latorośl chodzi w Krakowie do przedszkola.

- Bardzo nam zależy – mojej młodej żonie i mnie – aby edukacja naszej córki stanowiła dla niej szansę, a nie groziła sformatowaniem według sztancy – stwierdził pan Marek w "Newsweeku".

Zobacz: Antonina Turnau przerywa milczenie i mówi o związku z Markiem Kondratem. Zdradza, jaki mają majątek

A teraz, gdy są wakacje i Polacy wyjeżdżają zwiedzać południe Europy, Kondratowie wręcz przeciwnie – zostali w kraju. Mają w Polsce dom w Beskidach.

- Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę „pomieszkać”. Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset – wyjawiła natomiast Antonina w "Fashion Magazine".

Zobacz: Jak ma na imię Anna Seniuk? Po serialu "Czterdziestolatek" to nie jest takie oczywiste

Marek Kondrat - posiadłość na Mazurach

Para ma także willę na Mazurach. Kondrat spędził tam ostatni weekend. Wziął się za generalne porządki, by przygotować dom na przyjazd żony i córeczki. Wyrzucił z garażu kartony po zabawkach dla dziewczynki i rzeczach do ogrodowego basenu. Gdy kobiety jego życia zjadą na Mazury, wszystko w domu będzie aż lśniło.

Cieszymy się, że pan Marek nie poszedł w ślady Cezarego Żaka... Pamiętacie jak gwiazdor "Rancza" palił śmiecie na swojej działce?

Zobacz: WSTYD! Cezary Żak palił plastikowe śmieci na Mazurach. Gwiazdor "Rancza" zrobił to w czasie majówki

Tak zmienił się Marek Kondrat. Nie uwierzysz jak teraz wygląda!
Sonda
Masz działkę na Rodzinnych Ogródkach Działkowych?
Nasi Partnerzy polecają