Mariola z Sanatorium miłości ma powody do świętowania!

i

Autor: AKPA/Telus

Mariola z "Sanatorium miłości" ma powody do świętowania! Z tej okazji zrobiła to, co kocha najbardziej

2022-07-06 14:52

Mariola B. to uczestniczka 4. sezonu "Sanatorium miłości". Kobieta na co dzień mieszka w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio miała powody do świętowania! Z tego powodu postanowiła zrobić to, co kocha najbardziej, czyli skoczyć ze spadochronem!

Mariola B. to uczestniczka 4. edycji "Sanatorium miłości", która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kobieta dała się poznać widzom jako miłośniczka sportów ekstremalnych i zdrowego stylu życia. W wolnych chwilach skacze ze spadochronem.

Ostatnio seniorka obchodziła amerykańskie Święto Niepodległości, które przypada 4 lipca. Z tej okazji Amerykanie zakładają ubrania w kolorach flagi USA, puszczają fajerwerki, a także biorą udział w paradach, festynach i koncertach. Mariola postanowiła świętować w swoim stylu i wybrała się z koleżanką do centrum skoków ze spadochronem. Na zdjęciach, które opublikowała na swoim profilu na Facebooku, widzimy, że jest ubrana w kombinezon w kolorach flagi. Ma na sobie również uprząż i plecak ze spadochronem.

Mariola z New Jersey po raz kolejny udowadnia, że skakać ze spadochronem może każdy i w przypadku tego sportu, wiek gra drugorzędną rolę.

Jesteś ciekaw, jak kiedyś wyglądała Mariola z "Sanatorium miłości"? Obejrzyj zdjęcia w naszej galerii.

Sonda
Chciałbyś skoczyć ze spadochronem?
Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE