Gwiazda zakochana?

Marta Manowska randkuje na plaży z nowym ukochanym. Nie mogli się od siebie odkleić [ZDJĘCIA]

2022-09-02 4:40

Marta Manowska (38 l.) od lat pomaga znaleźć miłość polskim rolnikom oraz seniorom. Nadszedł więc czas, by i ona wreszcie znalazła swoje szczęście. Gwiazda TVP była widziana na randce z przystojnym, wysokim brunetem. Przyjechała do niego nad morze i wręcz nie mogła się od niego odkleić. Zobaczcie zdjęcia.

Marta Manowska w ostatnich miesiącach była łączona z kilkoma mężczyznami. Związek z poznanym na planie „Sanatorium miłości” dźwiękowcem nie przetrwał próby czasu. Nie rozwinęła się też znajomość Marty z Robertem Bodziannym, z którym podróżowała po świecie. Kilka miesięcy temu oznajmiła, że mężczyzna jest dla niej jedynie kompanem w podróży. Wygląda na to, że Marta Manowska jest zakochana w kimś innym.

Jak widać, dziś prezenterka jest naprawdę szczęśliwa. Gwiazda „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości” była ostatnio widziana na romantycznej randce nieopodal Chałup. Marta i tajemniczy przystojniak poszli na spacer nad Zatoką Pucką. Trzymali się za ręce, skradali sobie całusy i wciąż tulili się do siebie. Objęci, patrzyli w morze i słuchali jego szumu. Szeptali sobie do uszu. W końcu zjedli kolację w zacisznej restauracji. Trudno było im się rozstać. Martę wzywały jednak obowiązki.

Mężczyzna podobno mieszka w Trójmieście, więc to Marta, która na co dzień żyje w stolicy, przyjechała do ukochanego.

Miejmy nadzieję, że uczucie tych dwojga rozwija się w najlepsze i Marta znalazła wymarzoną miłość.

Zobaczcie zdjęcia z randki Marty Manowskiej w naszej galerii:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany