Kwota robi wrażenie

Marta Manowska nie zarobiła ani złotówki, a mogła fortunę. Wszystko przez pewną decyzję

2023-08-24 4:00

W ostatnich latach, Instagram stał się dla gwiazd dodatkowym źródłem dochodu. Najpopularniejsi mogą liczyć nawet na 50 tys. złotych za publikację zdjęcia, na którym reklamują produkt. Jednak nie wszystkich taka wizja pracy jest atrakcyjna. Marta Manowska (39 l.) wyznała, że nie korzysta z żadnych współprac, które opierają się na takich zasadach. - Nie zarobiłam ani złotówki do tej pory - mówi.

Marta Manowska nie zarabia na Instagramie!

Od chwili pojawienia się show "Rolnik szuka żony", Marta Manowska znajduje się w czołówce najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Nie chce jednak wykorzystywać swojej rozpoznawalności do tego, by reklamować produkty. - Nie zarabiam na Instagramie. Nie zarobiłam ani złotówki do tej pory. Spędzam trochę czasu na Instagramie i pokazuję tam trochę swojego życia, głównie podróże, książki czy takie momenty szczęścia, którymi chcę się dzielić. Na pewno nie pokazuję bardzo prywatnych tematów i tego nigdy nie zrobię. Nie zrobię nigdy żadnej okładki o małżeństwie, ciąży, związku... Nie pójdę nigdy na ramówkę z partnerem... - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Ile gwiazdy zarabiają na Instagramie? Kwoty powalają!

Może gwiazda zmieni zdanie, gdy dowie się, ile w ten sposób można "wyciągnąć" w ciągu roku. Barbara Kurdej-Szatan (38 l.), Krzysztof Ibisz (58 l.) i Klaudia Halejcio (33 l.) za jedno zdjęcie dostają 30 tys. złotych, Małgorzata Socha (43 l.) - nawet 50 tys. Przy publikacji tylko jednego postu miesięcznie, mówimy o kwocie przekraczającej pół miliona złotych. Marta, ponieważ jej profil śledzi "jedynie" 209 tys. osób, na początku może liczyć na 20 tys. złotych za zdjęcie. Przy dwóch w miesiącu, w skali roku mówimy o 500 tys. Szkoda nie skorzystać.

Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"
Sonda
Lubisz Martę Manowską?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany