Zjawiskowa przemiana prowadzącej TVP

Marta Manowska zmieniła fryzurę! Po jej blondzie nie ma śladu. Teraz ma "anielski kolor włosów"

2022-12-11 14:43

Marta Manowska ma nową fryzurę. Wyjątkową metamorfozą prosto z popularnego salonu fryzjerskiego podzieliła się w mediach społecznościowych. Fani są w szoku! Nie ma śladu po dotychczasowych blond włosach Manowskiej. Prowadząca "Rolnik szuka żony" postawiła tym razem na "anielski kolor włosów". Manowska zdecydowała się też na modne w tym sezonie strzyżenie. Jak wygląda nowa fryzura Marty Manowskiej?

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. Karierę zrobiła dzięki programowi "Rolnik szuka żony", w którym pełni rolę prowadzącej. Widzowie bardzo ją polubili i chętnie śledzą jej profil w mediach społecznościowych. Teraz prowadząca zaskoczyła fanów nowymi zdjęciami. Okazuje się, że Marta Manowska ma nową fryzurę. Gwiazda TVP zmieniła nie tylko kolor włosów, ale także uczesanie. Po jej dotychczasowych blond włosach nie ma ani śladu. Fani prowadzącej "Rolnik szuka żony" nie kryją zachwytu. "Zjawiskowo!" - piszą pod zdjęciami przedstawiającymi metamorfozę Manowskiej. Jak teraz wygląda?

Modny kolor włosów Manowskiej

Marta Manowska wybrała się do popularnego salonu fryzjerskiego, który przeprowadził spektakularną metamorfozę jej dotychczasowej fryzury. Prowadząca udostępniła na Facebooku post prosto z salonu ze zdjęciami "sprzed" i "po". Pozostała wierna blondowi, ale postawiła na odcień zdecydowanie jaśniejszy i chłodniejszy. - Marta Manowska to ja i jej nowy, anielski odcień blondu. Marta w nowej odsłonie blondu promienieje! - piszą fryzjerzy. Oprócz tego prowadząca "Rolnik szuka żony" postawiła na modne w tym sezonie cięcie. Proste włosy zastąpiła delikatnymi falami i grzywką na boki.

Jak wam się podoba nowa fryzura Marty Manowskiej?

Sonda
Podoba Ci się nowa fryzura Marty Manowskiej?
Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany