Ciężarna Marta z "Rolnik szuka żony" poszła na USG. Przeraziły ją wyniki badań jej dziecka!

2022-05-20 16:35
Rolnik szuka żony: Marta Paszkin o wynikach badań USG
Autor: AKPA Rolnik szuka żony: Marta Paszkin o wynikach badań USG

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie "Rolnik szuka żony", a ich miłość kwitnie. Szczęśliwe małżeństwo spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Marta regularnie chodzi do lekarza i monitoruje przebieg ciąży. Ostatnio znowu przeszła badania USG i była przerażona, kiedy lekarz przedstawił ich wyniki. Tego na pewno się nie spodziewała. "Przestraszyłam się" - wyznaje Marta.

Czas pokazał, że relacja Marty i Pawła to coś więcej niż tylko przelotny romans. Rolnik oświadczył się swojej ukochanej pod koniec zeszłego roku, a w walentynki ogłosili, że spodziewają się dziecka. Miesiąc później para stanęła na ślubnym kobiercu i złożyła sobie przysięgę małżeńską w Urzędzie Stanu Cywilnego w wąskim gronie najbliższej rodziny. Plany na huczne wesele pokrzyżowała im pandemia i ciąża Marty. Para postanowiła, że z większą imprezą poczeka do momentu, gdy ich dziecko ukończy roczek. Zamierzają połączyć uroczystość z chrzcinami.

Marta przez połowę ciąży myślała, że urodzi kolejną córkę. Ostatnio poszła jednak na badania USG, a wiadomość, która przekazał jej lekarz początkowo ją przeraziła.

- Od prawie 8 lat (przez większość czasu samodzielnie) wychowuję Córkę. Dodatkowo jestem od zawsze otoczona głównie kobietami: siostra, kuzynki a w szkole i na studiach też prawie same dziewczyny. Teraz, do połowy ciąży wyglądało, jakbym znowu miała urodzić dziewczynkę, więc jak na połówkowym usg wyszło, że to jednak chłopiec, to… przestraszyłam się z lekka, bo JAK TO BĘDZIE WYCHOWYWAĆ CHŁOPCA???!!! Ale szybko „pogodziłam” się z tą myślą i meeeeeega się cieszę, że dołączy do nas właśnie Synek. O tym, że Paweł od początku nie ukrywał, że chciałby mieć chłopca, nie wspominając - pisze Marta.

Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE