Martyna Wojciechowska dotrzymała obietnicy danej byłemu partnerowi

i

Autor: instagram/@martyna.world Martyna Wojciechowska dotrzymała obietnicy danej byłemu partnerowi

Martyna Wojciechowska dotrzymała obietnicy danej ekspartnerowi. Zrobiła to w szczególnym miejscu

2022-05-29 16:21

Martyna Wojciechowska (48 l.) wykazała się dużym szacunkiem do byłego partnera. Podróżniczka zdobyła się na niesamowity gest. Spełniła marzenie mężczyzny w symbolicznym miejscu, które wiele dla niego znaczyło.

Martyna Wojciechowska jest idolką wielu kobiet. Popularna podróżniczka pokazuje Polkom, że chcieć to móc - nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zdobyła uznanie widzów dzięki programowi "Kobieta na krańcu świata". Ostatnio internauci z uwagą śledzą także jej życie prywatne. 

Martyna Wojciechowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Ostatni z nich, z Przemysławem Kossakowskim, zakończył się zaledwie kilka miesięcy po ślubie pary. Wcześniej podróżniczka była partnerką m.in. Jerzego Błaszczyka (+46 l.). Owocem ich miłości jest Marysia (14 l.). Jerzy Błaszczyk zmarł w 2016 roku, a po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim Martyna Wojciechowska samotnie wychowuje córkę.

Martyna Wojciechowska oddała hołd byłemu partnerowi

Podróżniczka samotnie wychowuje nastoletnią córkę, jednak zależy jej na tym, by Marysia pamiętała o swoim zmarłym ojcu. Jerzy Błaszczyk był płetwonurkiem i chciał, by jego córka również nauczyła się nurkować. Niestety, nowotwór odebrał mu siły i szansę na przekazanie Marysi swojej pasji. Jak przyznała Martyna Wojciechowska w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo", dotrzymała obietnicy danej Błaszczykowi i to ona nauczyła córkę nurkowania.

- Stało się to w wyjątkowym dla nas miejscu w Egipcie, czyli w Dahab. W bazie Planet Divers, w której wiele lat temu poznałam jej tatę i w której Jurek Błaszczyk w 2007 roku przygotowywał się do swojego nurkowania na 231 metrach! Był to ówczesny rekord Polski w nurkowaniu głębokim i wynik ze światowej czołówki uhonorowany nagrodą Travelery National Geographic w kategorii Wyczyn Roku - wspominała. 

Jesteśmy pod wrażeniem pięknego gestu podróżniczki. Martyna Wojciechowska wykazała się szacunkiem do byłego partnera, dotrzymując obietnicy - i to w tak szczególnym miejscu. 

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie
Sonda
Lubisz program "Kobieta na krańcu świata" z Martyną Wojciechowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE