Martyna Wojciechowska złożyła pozew o rozwód! Gwiazda TVN nie kryje rozgoryczenia tym, jak potraktował ją mąż

i

Autor: AKPA Martyna Wojciechowska złożyła pozew o rozwód! Gwiazda TVN nie kryje rozgoryczenia tym, jak potraktował ją mąż

Martyna Wojciechowska złożyła pozew o rozwód! Gwiazda TVN nie kryje rozgoryczenia tym, jak potraktował ją mąż

2022-02-28 14:30

Martyna Wojciechowska (47 l.) chce jak najszybciej sformalizować rozstanie z mężem. Gwiazda TVN pod koniec stycznia złożyła do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew rozwodowy. Nie potrafi też ukryć rozgoryczenia po tym, jak potraktował ją Przemek Kossakowski (50 l.). Wszystko wskazuje na to, że ich rozwód jest już tylko kwestią czasu. Poznajcie szczegóły.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się już jakiś czas temu, choć bardzo długo żadne z nich formalnie nie wnosiło o rozwód. Niedawno media donosiły, że 50-latek próbował uratować relację z Martyną, jednak ta pozostawała nieugięta na błagającego o wybaczenie męża. Ich wspólni znajomi potwierdzają, że nie potrafiła wybaczyć mu skoku w bok z koleżanką z pracy.

Tymczasem "Dobry Tydzień" donosi, że Wojciechowska postanowiła ostatecznie zakończyć swoje istniejące już tylko na papierze małżeństwo. 

- Sprawę zarejestrowano 26 stycznia. Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Warszawie - czytamy w tygodniku.

Martyna nie potrafi ukryć rozgoryczenia tym, jak potraktował ją mąż. Z czasem coraz bardziej zaczęła otwierać się na kulisy rozpadu swojego związku.

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi - napisała w oświadczeniu gwiazda TVN.

Kossakowski właśnie pracuje nad autobiografią, w której ma zamiar rozliczyć się z przeszłością. Tej publikacji ponoć wyjątkowo obawia się Wojciechowska, która przede wszystkim chce uchronić przed nią swoją córkę Marysię.

- Mam nadzieję, że ukaże się jeszcze przed wakacjami - przyznał ostatnio Kossakowski. - Opisuje historie, które mi się zdarzyły. Zdecydowana większość z nich miała miejsce przed telewizją. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem. To było oczyszczające.

Też nie możecie się jej doczekać?

NIE PRZEGAP: Małgorzata Ostrowska-Królikowska niczym Danuta Martyniuk zaciekle broni swojego syna! Wdała się w AWANTURĘ z internautami!

Sonda
Kossakowski czy Wojciechowska. Po czyjej jesteście stronie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE